Unibet prepustený z konca Gold Coast Titans

Austrálsky a NSW štát pôvodu back-rower Greg Bird bol prepustený z posledného roka jeho zmluvy NRL s Gold Coast.Titans potvrdila odchod 32-ročného vo štvrtok v noci, keď povedal, že veterán z 235 zápasov kontaktoval klub, ktorý požadoval vydanie. “Nikto nepochybuje o záväzku, s ktorým Greg hral počas svojej kariéry, či je to pre jeho klub, jeho štát alebo jeho krajinu, “povedal generálny riaditeľ Graham Annesley. “Je to neľútostný konkurent a vždy dáva 100%, čo je dôvod, prečo jeho kolegovia na všetkých úrovniach milujú hranie spolu s ním.” Wayne Bennett podporuje Unibet svetovú klubovú sériu tvárou v tvár rastúcej austrálskej opozícii Viac informácií

Bird was že sa ocitol pod očími polície NSW a oddelenia Intergrity NRL minulý mesiac potom, čo bol údajne súčasťou skupiny, ktorej bol odopretý vstup do pubu Brunswick Heads.Prišiel na sociálne médiá, aby odmietol akékoľvek pochybenia v tejto veci, kde tvrdil, že sa bežal, aby roztrhol zábud medzi priateľom a bezpečnosťou. “Opustil som priestor a niekto z našej strany zostal a dostal do fyzickej hádky s bezpečnosťou, “vtedy videl Bird na Instagram. “Ja spolu so všetkými Unibet ostatnými v skupine narazil (sic) na oddelenie dvoch zúčastnených a nikto iný nehodil žiadne údery. Tam je záznam a svedkovia overenie toto. ”

Bird bol veril byť na jeho poslednú šancu s klubom predtým, než je to vec.Kapitán s Nate Mylesom v rokoch 2013 a 2014 bol zbavený tejto pozície po tom, ako bol chytený močením v blízkosti neoznačeného policajného auta na konci roka 2014 aj v oblasti Byron Bay. hry pre klub, ktorý vzkriesil svoju kariéru po tom, čo bol v roku 2009 nútený do Anglickej super ligy s francúzskym Unibet klubom Catalans Dragons po tom, čo bol po sezóne 2008 prepustený Cronullou. Taktiež pomohol Titanom vo finále v jeho prvej a poslednej sezóne v rokoch 2010 a 2016. 32-ročný bol takisto úzko spojený s Manlym v nedávnej dobe, ktorý uvoľnil jednorazový štát pôvodu späť-vedľa Jamie Buhrer na Newcastle minulý týždeň, kde Bird bol tiež spomenutý ako mooted podpis.