Betclic

BetclicWebová stránka Betclic je skutočne skvelo vyzerajúca webová stránka a bola vytvorená s ohľadom na používateľa. Z hľadiska usporiadania sa to veľmi líši od ostatných stávkových kancelárií.

Hlavné navigačné menu s bielym textom na červenom pozadí skutočne vyniká a sú tu uvedené hlavné produkty, ktoré ponúka Betclic. Šport je prvá položka vľavo.

Pod touto hlavnou navigáciou je sekundárne navigačné menu, ktoré je bielym textom na tmavosivom pozadí, opäť veľmi ľahko na očiach a ktoré obsahuje tri hlavné športy s tlačidlom na dosiahnutie všetkých ostatných športov jedným kliknutím.

Na rozdiel od mnohých stránok s ľavým a pravým bočným panelom nemá stránka Betclic žiadnu. Celý obsah je obsiahnutý v stredovej časti s celým radom nadchádzajúcich udalostí s rôznymi kurzami a trhmi. Na našich stránkach nájdete tiež informácie o Betclic bonuse a Betclic mobilnej aplikácii.

Nad týmto je jazdec so siedmimi snímkami, z ktorých každý sa zameriava na nadchádzajúcu udalosť s kurzami a kliknutiami na viac ako 250 trhov na každom z nich.

Betclic je stránka zameraná predovšetkým na futbal, takže ponuky v tomto jazdci sú skutočne zamerané na futbal.

Celková farebná schéma funguje veľmi dobre s bielym textom na červenom alebo tmavo sivom pozadí, pričom časti kurzov sú uvedené čiernym písmom na bielom pozadí s výraznými žltými tlačidlami, ktoré zobrazujú pravdepodobnosť. Pre používateľa je veľmi ľahké nájsť presne to, čo chce.

Betclic Magyar je veľmi bookmakerom pre nadšencov futbalových stávok a keď sme vykonali našu kontrolu a porovnali kurzy v porovnaní s hlavnými názvami veľkých ulíc a online, boli jednoznačne v Top 3, pokiaľ ide o stávky na futbalové kurzy. Toto je určite ich najsilnejší šport zďaleka.

Celkovo bežia na všetkých športoch s mierou 6,6%, ale v mnohých z nich nie sú skutočne atraktívne. Tu je niekoľko príkladov.

Tenis 8,1%, Bookmakeři basketbalu 8,1%, Baseball 5,1%, Ľadový hokej 6,5%, Am. futbal 4,9%.

Ako vidíte, tenis na 8,1% ich umiestňuje na spodných 20% za ponuky kurzov na tento šport. To len ukazuje, že pre rôzne športy by ste mohli mať účty u rôznych bookmakrov. Jedna vec je istá: Ak ste futbalový hráč, Betclic by mala byť vysoko na vašom radare ako miesto, kde môžete umiestniť svoje footie stávky.

So silným zameraním na futbal je Betclic veľmi silný.

Pri kontrole stránky sme sa zamerali na dva veľké zápasy semifinále Copa do Brasil medzi Ajaxom vs Tottenhamom a Liverpoolom vs Barcelonskou. Obe tieto zápasy mali v každej hre viac ako 270 trhov s veľmi širokou a často jedinečnou stávkou na hry.

Medzi príklady jedinečných stávok, ktoré možno nenájdete na iných stránkach, patria:

– Zápas a góly – Predpovedajte víťaza zápasu a pod / nad počtom gólov
– Výsledok zápasu a tím, ktorý skóruje ako prvý.
– Dvojitá šanca a oba tímy skórujú. Takže v tejto stávke môžete späť tím A a remíza, alebo tím B a remíza alebo tím A alebo B a skombinovať to s áno alebo nie, aby oba tímy skórovali
– Výsledok v prvom polčase a oba tímy skóruje

Ako vidíte, jedná sa iba o niekoľko jedinečných stávok, ktoré máte na Betclic.