Bernard Tomic sa môže pochváliť bohatstvom po tom, čo nespĺňal podmienky na Australian Open

Kampaň Bernard Tomic na Australian Open skončila ešte pred samotným turnajom, ktorý sa začal až po trojnásobnom finálovom kole kvalifikácie pre talianskeho Lorenza Sonega.

Tomic vyzeral rozbitý po 6-1 6-7 ( 5-7) 6-4 porážka v nedeľu.

Nepohyboval sa na návrat, slúži v často potrestanom prvom sete. Johanna Konta sa rozhodla minulý rok po „zasiahnutí múrov“ opäť vstúpiť. Čítať viac

Po návšteve od tréner, v druhej sade sa zhromaždil, aby prinútil rozhodcu, ale prišiel krátko, vylomil svoje sedemročné obdobie hrania v každom hlavnom a nechal ho na kariérnej križovatke.

Vypustený po daňovej strate, Tomic sarkasticky reagoval na novinárov a pýtal sa ho, kam by prišiel so stratou.

„Len počítam peniaze, to je všetko, čo robím.Počítam svoje milióny, “povedal.

” Chodíš robiť, čo som urobil [na súde]. Ahoj ahoj. “

Tomic, svet č. 142, sa v rebríčku ATP ďalej prepadne, pretože Bet365 stratil body získané z tretieho kola minulého roku v Melbourne Park.

Prvýkrát mu chýba domáci domáci úder.

Vystúpenia Tomiča začiatkom týždňa dúfali, že na kartách padlého bývalého austrálskeho No1 sa môže objaviť comeback. Za 48 minút nasmeroval Vincenta Millota a potom sa v druhom kole postavil proti Američanovi Tommymu Paulovi, ktorý zvíťazil v treťom setovom turnaji.

Posledné singlové výpravy Tomic v Melbourne Park sa však začali ako súťaž bez konkurencie. V prvom sete získal iba 11 bodov a nepovažoval sa za taliansky sprievod víťazov.Tomic, ktorý sa pohyboval zle a bez intenzity, jednoducho vzdal body za Sonegovu službu považovanú za mimo dosahu.

Bol to ľúto pohľad, ktorý sa prehĺbil plánovaním finalistu štvrťfinále vo Wimbledone v roku 2011 a najväčšieho mena v kvalifikačnom turnaji. , na kurte ôsmom.

Z ničoho nič sa zdvihol v druhom sete a maximalizoval svoje úsilie vo svojich vlastných službách, aby sa pretlačil.O 6-5 sa Tomic zavrčal späť.

Dav sa zdvihol s Queenslanderom a on odpovedal v druhej sérii tiebreak, päsťou sa napumpoval späť na stoličku, keď vyrovnal zápas.

Lorenzo prejavil po prvýkrát v treťom sete známky Bet365 nepokojov, ktoré sa snažili vyhodiť svoju raketu, keď zápasil so zlepšenou službou Tomica.

Vzácny bod zlomu pre Tomika v deviatej hre. prebudil dav, ale Talian odpovedal dvoma senzačnými výhercami.

Lorenzo si udržiaval svoje týždenné pruhy servisných zásahov a tlačil súťaž smerom k ďalšiemu tiebreaku.

O 5-4 , Tomic sa dvakrát prepadol, aby rozdal body zápasu a vytiahol obrovského výhercu z línie, aby pokračoval vo svojom odpore.

Ale nemohlo to trvať, Sonego uzavrel zápas a bohato oslávil svoj prvý hlavný remízový vzhľad. at Grand Slam.

Či sa Tomic vracia na turné na plný úväzok, ešte nie je jasné.Facebook Twitter Pinterest John-Patrick Smith prišiel v zápase proti Kevinovi kráľovi USA úprimne krátko.Fotografia: Robert Prezioso / Getty Images

Medzičasom nebol Tomic jediným austrálskym kandidátom v kvalifikácii Australian Open.

Každý zo štyroch Austrálčanov, ktorí sa zúčastnili akcie v Melbourne Park v nedeľu, prišiel o tretie zväzky, čo znamená, že 17 miestnych obyvateľov bude súťažiť o remízu mužov a žien v dvojhre na Open v roku 2018.

John-Patrick Smith a Bradley Mousley nedokázali zvíťaziť v nedeľu ráno, keď Tomic a Priscilla Hon po obede nasledovali žalobu.

Smitha porazil Kevin King z USA 6-4 7-6 (8-6) ) za 1 hodinu a 29 minút.Austrálske Open 2018: päť na sledovanie ženských singlov Prečítajte si viac

Mal šancu obslúžiť druhú súpravu o 6-5, ale prehral hru a následnú škodu. v snahe dosiahnuť druhé hlavné žrebovanie na Australian Open.

Mousley, 22 rokov, bude musieť počkať o niečo dlhšie, aby debutoval v Grand Slam po 70 minútach pádu na Španiela Jaime Munara. .

Hon v druhom kole omráčil bývalú semifinalistku US Open Yaninu Wickmayerovú, ale našiel jej poslednú oponentku – 15. nasadenú Američanku Irini Falconi – o triedu vyššie.

starý Qu eenslander prehral za 68 minút 6-2 6-1.

Silný dážď za posledné tri dni oneskoril kvalifikáciu na nedeľu v predvečer turnaja, zvyčajne ponechaný ako deň odpočinku.