Talking Horses: hĺbka oblúkového poľa predstavuje hrozbu pre skriptovaný koniec Enable

Kto im môže zazlievať? Zdá sa, že scenár k tomuto bodu nevyžaduje nič menšie. Môže to však tiež spôsobiť jej vedúcemu hráčovi niečo ako medvediu službu, pretože záverečná scéna, ktorá by potvrdila miesto Enable medzi najlepšími hráčmi európskych pretekov, je ešte ďaleko od toho, aby bola hotovým záverom. jej kariéra sľubuje, že bude najnáročnejším zadaním zo všetkých.Toto pole je najmenšie za posledných tucet rokov, ale je tu hĺbka konkurencie, ktorá tu nebola v roku 2017 – keď mal Enable všetky príspevky ako trojročný kliatok – alebo v roku 2018, keď bol o rok mladší Sea Of Class bola zdanlivo porazená iba jej remízou.

Sea Of Class bol zjavným vylepšiteľom potenciálu v minuloročnom odbore a dostala sa do nosa Enable.

Tento rok však Enable má troch súperov s podobným profilom: Sottsass, Japonsko a štvorročného Ghaiyyatha. Všetci traja sú svieži, ľahko pretekajúci a majú veľmi málo toho, čo by jej dalo pretekať. Enable a Frankie Dettori pripravili na vzácny zásah hetrik Arc Prečítajte si viac

Umožnite triedu, odvahu a vôľu vyhrať môže ju znova vidieť, ale na odôvodnenie úvodzoviek 4 až 6 by mala byť od svojho poľa hodnotení vzdialená niekoľko kíl.Údaje spoločnosti Timeform ju však majú za Ghaiyyath pred započítaním príspevku pre kobyly s hmotnosťou 3 libry.

Pokiaľ ide o hodnotenie upravené podľa hmotnosti, po ôsmich a šiestich pretekoch sú Japonsko a Sottsass o 6 libier a 7 libier za povolením. Oba majú priestor na ďalšie vylepšenie, predovšetkým Sottsass, a bežec Jean-Clauda Rougeta bol tiež pripravený výhradne s ohľadom na oblúk.

Za dostupné ceny musí Ghaiyyath predstavovať hodnotu na trhu okolo 12-1 a potenciálne ešte väčšie na PMU. Možno to je jeho sklamaný beh v apríli Prix Ganay, ktorý utkvie v mysliach niektorých tipujúcich, ale nasledoval tesne za jeho pôsobivým prvým výletom po dobu šiestich mesiacov.Jeho prvý štart na 12 Furlongoch, medzitým, v minulomesačnom Grosser Preis v Badene, ho videl, ako využil svoj výnimočný krok na ceste k úspechu v dĺžke 14 rokov.

Žreb mohol byť láskavejší, ale najširší stánok 12 je oveľa menšou výzvou ako 18 z 18 a pokiaľ ide o jeho formu, hodnotenie a možnosti vylepšenia, šanca Ghaiyyatha rozladiť obľúbeného hráča je rovnako dobrá, ak nie lepšia ako šanca Sottsassu alebo Japonska. Stávka na každý smer 12: 1 je určite správna cesta. Stručný sprievodca Nedeľné závodné tipy Zobraziť skryť