Šéfredaktor futbalového vysielania Valery Karpin

Šéfredaktor futbalového vysielania Valery Karpin, zaoberajúci sa umiestnením podriadených na zápas, na “zápas” kultivuje schéma “znalca – hovorca”.

5 ľudí, ktorí vyhodili zápas “Spartacus” – “Zenith” Foto: rsport.ru, majstrovstvá

Savin je neskúsený na stretnutie s takýmto hodnosťou, ale je veľmi dobre informovaný v tejto téme, ale v jazyku Eugene je silná kosť.

Pogorelov je pochovaný v nekompetentnosti – rovnako ako Yuri Loza, ktorý pred dvoma rokmi predpísal terapeutické plávanie bez raftu. Fedor sa bez čeľustia pohybuje; dokonca oddaní fanúšikov blue-white-blue unavený z hier a nevhodné komentáre klubového rozhlasu Zenit.

Nechápem, prečo tento zápas nebol priamo braný Orlovom a Karpínom. Vo svojom štúdiu aspoň aspoň zatraceně vysadená plešatá, aj keď Panova s ​​Mostovom.

Vo všeobecnosti vyhľadajte na konzolách tlačidlo “vypnúť”, pripravte zámorské kopce tak, aby vaše uši nevznikli. A lepšie – prejdite na štadión, blázni!

Mircea Lucescu

V predvečer takého zodpovedného dňa osobne chcem podporiť rumunského špecialistu, ktorý v tejto sezóne už bol pokrytý obrovskou lavínou divákov a novinárskych kritikov.

Môžete sa dopriať vonkajšie a vnútorné nepokoje Petrohradu tak veľmi, ako sa vám páči, ale fakt z nedávnej minulosti zostáva faktom: v prvom kole Zenit v Petrovského porazil Spartak. Hral som futbal – všimnite si to, pán Lucescu. A ani slovo o posudzovaní, dosť tejto absurdnej, hanebnej a lacnej taktike nazvanej “My s Artyomom plačeme v zboru”. Mali ste výkres hry. Pozrite sa na tieto náčrty. Ste Zenit. Bojovať je potrebné na ihrisku, ale nie v hysterike po skončení zápasu.

Veľmi dúfam, že Mircea pripravil definitívny plán pre toto zásadné stretnutie, ktoré budú jeho hráči pripravení na túto oblasť. Nie mimo nej – po “boji” – v diktafóne reportéra. My, publikum, potrebujeme svetlý futbal. Žiadame o umenie trénerovho myslenia bez zákulisia hračiek, chceme vidieť taktické myšlienky osemnásobného šampióna Ukrajiny a víťaza Pohára UEFA.

Opravte obraz, uveďte boj. Premier League Ruska potrebuje silný a inteligentný “Zenith”, a nie ten, ktorý rýchlo vedie k cieľovej čiare. Nie “Zenith”, čo znova riskuje, že zostane bez Ligy majstrov.