Razýmová došla v stíhačke v Novom Meste ôsma, kraľovala Johaugová

Svoje výhry zo sobotňajších pretekov voľnou technikou s intervalovým štartom na Vysočine bez problémov zopakovali lídri SP a víťazi Tour de Ski Alexandr Bolšunov z Ruska a Nórka Therese Johaugová, ktorí ešte zdvojnásobili svoje náskoky. Čeští muži dnes opět nebodovali.

Osmadvacetiletá Razýmová na Vysočině pokračovala ve skvělých výkonech, díky nimž se v této sezoně zařadila do širší světové špičky.”,null,null,0],Ôsme miesto je jej tretím najlepším výsledkom v kariére po piatej pozícii z novembra v Ruky a siedmej priečke z decembrového závodu v Davose.

Prakticky celý závod absolvovala spoločne s Fínka Kerttu Niskanenovou, či už vo dvojici, či s ďalšími Osmé místo je jejím třetím nejlepším výsledkem v kariéře po páté pozici z listopadu v Ruce a sedmé příčce z prosincového závodu v Davosu.

Prakticky celý závod absolvovala společně s Finkou Kerttu Niskanenovou, ať již ve dvojici, či s dalšími”,pretekári.závodnicemi.”,”csNakoniec ju severská súperka porazila o tri sekundy. „Osmé místo beru, ale to jedno místečko mě mrzí.”,V poslednom kilometri som prehrala s Kerttu, s ktorou som bojovala od začiatku pretekov. V posledním kilometru jsem prohrála s Kerttu, s kterou jsem bojovala od začátku závodu.”,Myslím, že to išlo ešte o jedno vylepšiť, “povedala Razýmová.

Dvadsaťdvaročná Janatová v sobotu zabehla životnej 13. miesto a dnes si pohoršila len o tri priečky. Myslím, že to šlo ještě o jedno vylepšit,“ řekla Razýmová.

Dvaadvacetiletá Janatová v sobotu zaběhla životní 13. místo a dnes si pohoršila jen o tři příčky.”,null,null,0],Šestnástej miesto je jej druhý najlepší výsledok v kariére. Šestnácté místo je její druhý nejlepší výsledek v kariéře.”,”Hodnotím to viac než najlepší. „Hodnotím to víc než nejlepší.”,null,null,0],Nečakala som to, “uviedla.

Mladá česká lyžiarka sa v závode pohybovala mimo iného v spoločnosti trojnásobnej olympijskej víťazky Charlotte Kallaové zo Švédska, ktorá sa skončila dvanásta.Nečekala jsem to,“ uvedla.

Mladá česká lyžařka se v závodě pohybovala mimo jiné ve společnosti trojnásobné olympijské vítězky Charlotte Kallaové ze Švédska, jež skončila dvanáctá.””csJanatovou prítomnosť hviezd v jej okolí ešte prekvapuje. „Trochu mě to stresuje, ale musím si na to zvyknout, jestli chci jezdit na špici,“ řekla.

Suverénka Johaugová doběhla do cíle s náskokem 1:04,8 minuty před Ruskou Natalijí Něprjajevovou, jež vyhrála sprinterský”,súboj s Nórkami Ingvild Flugstad Östbergovou a Heidi Wengovou. souboj s Norkami Ingvild Flugstad Östbergovou a Heidi Wengovou.”,Razýmová stratila na víťazku bez jednej desatiny dve minúty.

Ďalší z deviatich Češiek na štarte sa na bodované pozície nedostali. Razýmová ztratila na vítězku bez jedné desetiny dvě minuty.

Další z devíti Češek na startu se na bodované pozice nedostaly.”,Najbližšie k nim mali rovnako ako v sobotu Petra Nováková, ktorá s číslom 43 obsadila 36. pozíciu.

Favorizovaný Bolšunov zvíťazil v sobotu o takmer pol minúty a na dnešných 15 kilometroch náskok skoro zdvojnásobil.Nejblíže k nim měla stejně jako v sobotu Petra Nováková, jež s číslem 43 obsadila 36. pozici.

Favorizovaný Bolšunov zvítězil v sobotu o téměř půl minuty a na dnešních 15 kilometrech náskok skoro zdvojnásobil.”,”csO druhú priečku zviedli s odstupom 47 sekúnd súboj tri Nóri a najrýchlejší bol s číslom sedem Johannes Hösflot Klaebo. Z osmého místa na stupně vítězů se posunul Simen Hegstad Krüger, čtvrtý byl těsně Sjur Röthe.

Nejlepší čeští běžci skončili při absenci Michala Nováka stejně jako v sobotu v závěru čtvrté desítky.”,null,null,0],Petr Knop a Adam Fellner sa zoradili na 38. a 39. pozíciu.

Svetový pohár v behu na lyžiach sa do Česka vráti za rok. Petr Knop a Adam Fellner se seřadili na 38. a 39. pozici.

Světový pohár v běhu na lyžích se do Česka vrátí za rok.”,V Novom Meste sa pôjdu 20. a 21. februára klasické šprinty a korčuliarske preteky na 10 km žien a 15 km mužov. V Novém Městě se pojedou 20. a 21. února klasické sprinty a bruslařské závody na 10 km žen a 15 km mužů.”,null,null,0],Preteky budú posledným testom pred majstrovstvami sveta v Oberstdorfe.

Závody budou posledním testem před mistrovstvím světa v Oberstdorfu.