Rafa Benítez môže mať ešte podiel na ligovom titule v Liverpoole

Ak hľadáte dôkaz, že Premier League je skutočne najlepšia liga na svete, nehľadajte nič iné ako stav v strede tabuľky. Nemýľte sa, bitka o siedme miesto je dobre a skutočne živá. Vlci sa posunuli na vrchol balíka s ohromujúcim víťazstvom nad odborníkmi na vyjednávanie o zmluve West Ham, ale do konca sezóny to zostane neuveriteľne vzrušujúce, pretože Nunoov tím a 12. miesto Bournemouth delí iba päť bodov. Toľko tímov v súčasnosti sníva. Everton tímu Magic Marco je až na ôsmom mieste po tom, čo sa z Martina dostal mimo Huddersfield Town z Wakefieldu, Whispering Claude stále nebol vyhodený z Leicesteru City a Watford môže preskočiť Vlkov tým, že neskôr porazí Tottenham. O tom niet pochýb, ľudia: preteky sa začínajú! Skončiť siedmy!A možno si v júli zaslúžite miesto v kvalifikácii Big Vase! Ó áno! Najlepšia liga na svete!

Fiverovi budete musieť odpustiť cynizmus. Je to tak, že piatu sezónu za sebou (alebo je to už šiesta-strácame počet) teraz hľadíme na perspektívu ďalšieho neuskutočnenia pretekov o titul, pretože Manchester City Pepa Guardiolu je sa zmenil na Manchester City Manuela Pellegriniho.Uplynul sotva mesiac, čo pravdiví gólmani v technológiách plakali sprisahanie po tom, čo City vdýchli ich výzve nový život tvrdou výhrou nad Liverpoolom, ale zdá sa, že hrdinská snaha dostať všetky tieto ciele za Burton Albion do pohára mlieka už zabrala veľa z šampiónov, ktorých nádeje visia na vlásku po katastrofe v utorok večer proti Newcastlu. Manchester City „musí teraz vyhrať veľa zápasov“, hovorí Pep Guardiola Prečítajte si viac

Fair play Rafa Benítez, ktorý môže mať ešte podiel na zisku titulu Liverpoolu, o 10 rokov neskôr od svojich prednášok o faktoch/odmeranej prednáške o Fergusonovej asociácii. Ale priznajme si to, veľká výhra pre manažéra Newcastlu je stále stratou pre neutrálov, ktorí dúfali, že tento rok uvidia niečo podobné pretekom o titul. Iste, Liverpool mohol ešte…ehm…skĺznuť.Ale strana Jürgena Kloppa môže mať jasných sedem bodov, ak neskôr porazia Leicester na Anfielde a ako Guardiola poznamenal po štvrtej porážke svojho tímu v sezóne, sedem bodov je veľa bodov. “Teraz musíme vyhrať veľa zápasov,” dodal manažér City.

Či sú jeho hráči pripravení uloviť Liverpool, to sa ešte len uvidí, aj keď Guardiola trvá na tom, že ním aj naďalej zostáva, takže je s nimi šťastný. “Milujem týchto hráčov, sú to neuveriteľní chlapci, ktorí mi v Anglicku poskytli všetku prestíž,” povedal. Celá jeho prestíž v Anglicku? Hmm. Znie to trochu ako niekto, koho poznáme.Dajte tomu pár týždňov: týmto tempom nebude dlho trvať, kým Pep bude kričať o úcte, sťažovať sa, že minulé leto nepodpísal záložníka a nariekať nad dňami, keď boli City v druhej divízii a vpredu mal Lee Bradburyho. ŽIŤ VEĽKO WEBOVÉ STRÁNKY

Produkovať premyslenú a hĺbkovú žurnalistiku [veci, ktoré sa v tomto e-maile bežne nenachádzajú, samozrejme-Fiver Ed], je drahé, ale podporovať nás nie je. Ak si vážite našu žurnalistiku, podporte nás. Na oplátku vás, dúfajme, môžeme vyzbrojiť takými znalosťami, vďaka ktorým budete znieť o niečo menej neinformovane počas týchto horúcich reaktívnych rozhovorov s gegenpressom, ktoré si užívate.A ak si myslíte, že to, čo robíme, je zábavné [znova, atď. A podobne – Fiver Ed], pomôžte nám sem sa stále vracať, aby sme vám poskytli viac toho istého. PIŤ PÍSMENÁ

“Požiadavka Per Ferga Sladea pre názvy klubov faux pas (včerajšie päťky) mi vždy prišlo nepríjemné, keď priaznivci označujú Rovers alebo City ako „Bristol“ “ – Tim Jones.

„ Chester FC sa stále pravidelne nazýva Chester City, napriek tomu sa názov pred deviatimi rokmi zmenil. Vtedy fanúšikovia kúpili klub. Dôvod, prečo bol zmenený, je ten, že predchádzajúci vlastník bol prvou osobou v krajine, ktorej sa rozhodlo, že nie je schopná vlastniť futbalový klub. Fanúšikovia teda združenie nechceli. “ – Phil Welch.

„ V Anglicku počúvame o Interu Miláno takmer vždy, keď sa diskutuje o talianskom futbale.Je to ako hovoriť „Everton Liverpool“. Nie ste si istí, kto je tu najviac urazený. Ospravedlňujeme sa “-Steve Bennett.

„ Ceny po vyjasnení spoločnosťou Weird Uncle Fiver? Stačí, ak ľudí odradíte od písania, pre prípad, že by náhodou vyhrali “ – Ed Taylor.

Pošlite svoje listy na adresu the.boss@theguardian.com. A The Fiver môžete kedykoľvek tweetovať prostredníctvom @guardian_sport. Dnešným víťazom nášho listu dňa je…Ed Taylor, ktorý vyhral kópiu hry Matchdays: Skrytý príbeh Bundesligy.Čaká nás ešte veľa cien. NOVINKY, BITS A BOBS

Boli nájdené dva vankúše na sedenie, ktoré pravdepodobne pochádzajú z lietadla s nezvestným futbalistom Cardiffu City Emilianom Salaom, informovala pobočka pre vyšetrovanie leteckých nehôd.

Zamestnanec Sunderlandu bol zatknutý pre podozrenie zo sexuálnej starostlivosti o chlapca, ale vzhľadom na ďalšie vyšetrovanie ho prepustili.

Hiberniansky boss Neil Lennon už nie je hibernianskym bossom Neil Lennon. “Neil Lennon a [asistent] Garry Parker opustili klub po vzájomnej dohode,” povedal Hibs. „Neboli odvolaní a neodstúpili.“

Pablo Zabaleta hovorí, že prestupová sága Marka Arnautovica úplne skomplikovala atmosféru West Hamu. “Toľko situácií mimo ihriska vytváralo trochu zlú atmosféru,” podpísal mier.Facebook Twitter Pinterest No, nijako nerušiť atmosféru Vlkov, žiadna cesta. Fotografia: Michael Steele/Getty Images

„Callum má 18 rokov a musí rešpektovať klub, akadémiu, všetko. Ak patríte k najlepším mladým hráčom v Európe, možno vám pomohla akadémia. Musíte to teda rešpektovať “-Maurizio Sarri, RESPECTER Akadémie Chelsea, má svoje najnovšie slovo k Callum Hudson-Odoi.

Správy o tom, že pápežov Newc O’Rangers podpísal Polster na dvoch a -Polročná dohoda donútila The Fiver, že všetci obľúbení mulletovaní Rakúšania opäť objavili jeho čižmy. Ale v skutočnosti sú to USA! USA!! USA!!!namiesto toho medzinárodný Matt.

A obleky Ázijskej futbalovej konfederácie skúmajú hádzanie predmetov vrátane paľby obuvi na katarských hráčov počas ich semifinále Ázijského pohára 4: 0 nad domácimi SAE. STÁLE CHCETE VIAC ?

Ktorý kraj získal najviac ligových bodov? Vedomosti (s pomocou niekoľkých superobratov) majú odpoveď.

Mauricio Pochettino má svoje dôvody, prečo sa nezameriava na poháre, ale možno bude musieť čoskoro začať s preháňaním v horách Tottenhamu v Brasso, myslí si Paul Wilson.

Manažér Bristol City Lee Johnson pozýva Bena Fishera z Big Website na párty. Asi tak.

Ako trávenie času s Pepom Guardiolom a, ehm, Bobbym, pomohlo škótskemu trénerovi lovu vajec Gregorovi Townsendovi. Facebook Twitter Pinterest Honba za vajíčkom, skôr.Fotografia: Shaun Botterill/Getty Images

Ach, a ak je to vaša vec…môžete sledovať veľký web na veľkom sociálnom FaceSpace. A INSTACHAT, AJ! JEDEN POSLEDNÝ PUSH