Pred rokom Pogba povedal

Pred rokom Pogba povedal, že v “Juventus” Dibala je prezývaný na námestí R. Tieto tlačidlá na konzole PlayStation riešia krútený úder. Identita Paula.

V utorok Dibala preukázala Európu, prečo sa to nazýva takýmto spôsobom. Ideálny twist – prvok neuveriteľne zložitý, – pre neho obyčajný. Rovnako ako pre Messi – dribling. Jednoduché, známe, fascinujúce.

Opäť – prvý cieľ “Barça”. Na vykonanie, skrútené, v ďalekom rohu – videli ste to; Nepozerajte sa na loptu. Pozrite sa na Dibalu. Nepozrel sa ani. Vykonal perfektnú ranu bez toho, aby sa díval na bránu.

Ten chlap vie, čo robí.

Prezývka R je štvorec. Čakáme na éru Paulo DibaliPhoto: Oficiálna stránka “Juventus”

Jeho cesta vo futbale je história prekonania. Každý deň prenikol do iného mesta – na 55 kilometrov – aby sa cvičil. Včas vyrastal, keď zomrel jeho otec – prvý, kto veril v jeho talent. V 14 rokoch sa stal hlavou rodiny. Naučila som sa prijímať rozhodnutia a zodpovedať za ne. Sledoval tieto slová.

Pred stretnutím s Barcelonou sa Dibala cez Tuttosport obrátila na Messiho: “Teším sa, Leo. Ale dnes budem vyhrať. Je to môj čas. ”

Teraz vieme, že nebol žartoval.
Vyblednuté tulipány – poslovia víťazstvo. Prečo sú Holanďania hrať konzervatívne?
Yuri Usynin chápe, prečo Holanďania boli v hlbokej diere, a dochádza k záveru, že bez radikálnej zmeny v myslení a postojoch futbalu by vrchol v blízkej budúcnosti nepríde von.

V súčasnej dobe, “Ajax” musieť brániť česť celej holandského futbalu ako jediný zostávajúci zástupca v európskej súťaži Orange krajine. Ale nie je to tak dávno, PSV bojoval do finále Ligy majstrov, a dostať sa do play-off Starého sveta je hlavným klub turnaj bol celkom všedné. Teraz sme v situácii, že hry vzlietnuť aj vodca holandského futbalu môže len zdať, a dostať sa do ôsmich najsilnejší liga v Európe by nemala byť považovaná za dobrý výsledok.

To všetko bolo výsledkom z veľkých problémov v holandskom futbale, že to najhoršie spôsob, ako ovplyvniť ako národný tím a v kluboch. Po úspešnom vystúpení v oblasti Svetového pohára brazílskej, posledné dva roky boli otvorený v agónii. A nie je to len o porážke na Islande, v Turecku, Českej republike a Bulharsku, ale aj o tom, ako nudné a jednoduché futbalový tím ukázal.

Vyblednuté tulipány – poslovia víťazstvo. Prečo sú Holanďania hrať konzervatívne?
Foto: FIFA.com, goal.com

Ďalšou obeťou platobnej neschopnosti súčasnej generácie holandský stal Danny Blind, ktorý bol nedávno prepustený. Ale nevisí všetky psy na neho pozerať, ak predtým tréner oranžové na strane boli hráči kaliber Arjen Robben, Robin van Persie, Uesli Sneydera, Patrika Klyuyverta, Klarensa Zeedorfa, Edgar Davids, Dennis Bergkamp a potom je zoznam môže byť doplnený aj desiatky skvele mená, kde nádeje holandskej dnes? Memfis depa dostal do top klubu, Luuk de Jong nie je menšia potupne išiel do zahraničia, ale teraz sme sa vrátili do svojho domáceho krbu a Vincent Janssen pomstu poľskom obchode v Londýne. Tí, ktorí sa úspešne vykonanej v Európe možno spočítať na prstoch jednej ruky.