Povesti o futbalovom prestupe: Philippe Coutinho sa chystá na návrat Liverpoolu?

Manchester United je pripravený privítať Wissama Bena Yeddera na Old Trafford bez ohľadu na to, či vyjde zdôvodnený krok Romelu Lukaku do Interu. Napriek povestiam, ktoré ho spájajú s Parížom Saint-Germain a Barcelonou, správy zo Španielska hovoria, že útočník Sevilly sa už dohodol na osobných podmienkach s United, ktorý teraz zvýši ich záujem o stredopoliara Bruna Fernanda.United sú takisto spájaní s krokom pre záložníka Aston Vily Johna McGinna, ktorý však bude musieť ponúknuť hrubý koniec 50 miliónov libier, aby mal čo i len najmenšiu šancu zabezpečiť svoje služby. Tottenham súhlasí s rekordom klubu v hodnote 55 miliónov libier za lyonskú Tanguy Ndombele Prečítajte si viac

Neapol by sa mohol zapojiť do pokusu Arsenalu kúpiť Kierana Tierneyho od Celticu, a to v stave, ktorý môže Gunners prinútiť zvýšiť ich predchádzajúcu ponuku z 25p a niekoľko poukážok na benzín Tesco na rozumnejších £ 25 metrov pre 22-ročného ľavého obrancu, ktorý za škótskych šampiónov nastúpil už na 170 zápasov. V ďalších správach o únosoch prestupov sa vo správach vo Francúzsku uvádza, že Manchester United sa môže pokúsiť nasadiť kiboš na presun Tanguy Ndombeleho do Spurs.Rozumie sa, že Lyon sa dohodol na poplatkoch s Tottenhamom pre stredopoliara, ale hráč a jeho ľudia musia všetky dôležité osobné podmienky ešte vymlátiť.

Juventus dáva radostnému oku stredopoliara Burnley Dwighta McNeila Obranca mesta Bristol Adam Webster by mohol ísť do Aston Villy. Nie, Juventus skutočne teší stredopoliara Burnley Dwighta McNeila, ktorý bol ohromený svojimi výkonmi v anglickom tíme do 20 rokov na turnaji v Toulone. Manchester City, Arsenal a Everton tiež sledujú 19-ročného hráča.

Keď sa vedome odpojil od Newcastlu, keď včera večer dorazil čas 12, je Rafael Benítez voľným hráčom a ponúka ponuky od zamestnávatelia, ktorí by mohli oceniť človeka s jeho talentom.Po zlej reakcii na správy o jeho bezprostrednom odchode minulý týždeň je nepravdepodobné, že náladu fanúšikov Newcastlu zlepší správa, ktorú má tento týždeň prevziať Neil Redfearn ako dočasný manažér na začiatku predsezónneho tréningu. Podľa denníka The Shields Gazette tréner klubu do 23 rokov uhasí šišky a zapíska na píšťalku, zatiaľ čo Mike Ashley premýšľa nad užším výberom potenciálnych nových trénerov prvého tímu s menami ako Giovanni van Bronkhorst, Patrick Vieira či Gennaro Gattuso.

A nakoniec, v ďalších manažérskych správach, Derby County Franka Lamparda rezignuje na to, že v najbližších dňoch stratí manažéra Chelsea, ale predpokladá sa odvážny nový úsvit slávny pod prezývkou Derby County Philipa Cocu.