Povesti o futbalovom prestupe: Man City a Tottenham hľadia na Nathana Aké?

Po senzačnom návrate dvoch gólov v 32 vystúpeniach za Huddersfield Town v minulej sezóne je Steve Mounie požadovaným útočníkom. Newcastle, Crystal Palace, Watford a Bournemouth sa pýtali na dostupnosť medzinárodného beninského kontraktu, ktorý pred dvoma rokmi podpísal zmluvu z Montpellieru za zhruba 12 miliónov libier.

Šéf Marka Arnautovica sa točí spôsobom, ktorý nie úplne odlišné od ponuky dievčaťa v Zaklínačovi po tom, čo ju otočila ďalšia ponuka z Číny. Útočníkovi West Hamu sa vlani v januári nepodarilo presadiť prestupom do Guangzhou Evergrande, ale zdá sa, že je odhodlaný splniť detský sen každého chlapca hrať v čínskej superlige na štvorročný kontrakt v hodnote 40 miliónov libier.Keď z klubu odišli Lucas Pérez a Andy Carroll, West Ham je trochu vpredu a bude predávať svojho mrzutého útočníka iba vtedy, ak nájde adekvátnu náhradu. Salomón Rondón z West Bromu a Moussa Marega z Porta si momentálne prechádzajú cez radar Manuela Pellegriniho. Stručný sprievodca Sledujte šport Guardian na sociálnych sieťach Zobraziť Skryť

Špekulácie, že by Alexandre Lacazette mohol smerovať k únikovým dverám Arsenalu, len tak nezmiznú a francúzsky útočník je v súčasnosti označovaný za potenciálnu náhradu za svoju Barcelonu – viazaný krajan Antoine Griezmann v Atléticu Madrid.Šéf Arsenalu Unai Emery s rozpočtom iba 45 miliónov GBP na nových hráčov a naliehavou potrebou niektorých obrancov a Wilfrieda Zahu musí vyložiť niekoľko hráčov, aby podporil svoje prestupové mačiatko. Manchester United v pole position, aby podpísal Leicesterskú zmluvu Harry Maguire Prečítajte si viac

Atlético má tiež záujem vziať Williana z rúk Chelsea, ale údajne sa na Stamford Bridge vysmiali ponuky vo výške 35 miliónov libier. Chelsea, ktorá v súčasnosti platí zákaz prestupu dvoma oknami, sa pochopiteľne zdráha predať svojho brazílskeho krídelníka, ale po vypršaní zmluvy na konci budúcej sezóny by čelila vyhliadke na jeho stratu.Tridsaťročný hráč, ktorý vie, že má klub nad hlavou, sa chystá na dvojročný kontrakt, ktorý mu kvôli jeho postupujúcim rokom neradi dáva.

Manchester United rokoval s Barcelona ohľadom budúcnosti stredného obrancu Samuela Umtitiho, ktorý je k dispozícii za poplatok 45 miliónov GBP. Liverpool takisto oslovil španielskeho šampióna s cieľom vziať Ousmana Dembélého z rúk, ale L’Equipe tvrdí, že krídelník nemá záujem niekam ísť.

A nakoniec, Manchester United je pripravený riffovať, byť -bop a rozptýliť celú bolesť fanúšikov Newcastlu zvýšením ich záujmu o záložníka Magpies Seana Longstaffa. Ole Gunnar Solskjær chce, aby jeho nadriadení uzavreli dohodu s 21-ročným 21-ročným hráčom ohodnoteným na 25 miliónov libier, než sa najbližšiu nedeľu zúčastní svojho tímu na predsezónnom turné po Austrálii.