Kúzlo Josha Brownhilla vidí, ako sa Bristol City rozčuľuje nad Huddersfieldom

David Wagner a Huddersfield nemajú prestávku.Ukotvené v spodnej časti Premier League a osem bodov bez posledného bezpečného miesta, padli na deviatu prehru v rade, pretože ich Bristol City vyhodilo z FA Cupu vďaka gólu, ktorý strelil Josh Brownhill v zápase. .

Wagnerova strana mala šance už v druhom polčase, ale boli potrestaní za svoju premárnenosť, keď Brownhill predviedol v oblasti Huddersfieldu krásny kus zručnosti a vytvoril priestor na strelu ľavačkou, ktorá prekonala Bena Hamera. na jeho blízkom poste.

Bol to gól, ktorý predĺžil bez prehry majstrovský klub na deväť zápasov, zaistil si miesto vo štvrtom kole a nahromadil nešťastie na Huddersfielde, ktorý sa zdá byť vo voľnom páde. Joe Willock nastavuje Arsenal na cestu k jednoduchému víťazstvu FA Cupu nad Blackpoolom Prečítajte si viac

Strieľanie gólov je pre Huddersfield problém celú sezónu a nič sa nezmenilo na trpko chladnom večeri v západnej krajine, kde bola Wagnerova strana bezzubá v r. útok.Steve Mounié a Alex Pritchard, ktorí obaja prišli z lavičky v polčase, nedokázali využiť prezentovateľné šance. Chris Löwe vytiahol ďalšiu príležitosť zo vzdialenejšej pozície a Jonathan Hogg márnotratne vyrazil vedľa.

Wagner znel trpko sklamaný. “Dnes sme neboli dobrí, výkon nebol na takej úrovni, ako by sme mohli,” povedal manažér Huddersfieldu, ktorý na svojom XI uskutočnil osem zmien, vrátane debutu Jasona Puncheona.

” v prvom polčase som bol úplne spokojný s tým, ako sme bránili. Myslím si, že v druhom polčase sme boli lepší. Mali sme dostatok príležitostí na skórovanie, na to, aby brankár mal prácu. Mali sme dobré pozície v boxe – strely, kde sme netrafili cieľ, čo je problém, ktorý sme mali počas celej sezóny.Potom sme inkasovali gól zo situácie, keď si myslím, že sme mali oveľa lepšie situácie na skórovanie. “

V reakcii na širšiu nevoľnosť, ktorá nastala, Wagner dodal:„ Máme ďalšiu porážku, ktorá nás bolí. Chceli sme mať tento víťazný pocit späť, aký sme už dlho nemali. Deväť prehier v rade znamená, že sme mali deväť zápasov bez čistého konta.To nie je dosť dobré, a to znamená, že sme nedostali ani dostatok gólov, takže máme problémy na oboch koncoch ihriska, ktoré musíme vyriešiť. “Morata vidí Chelsea okolo Nottinghamu Forest ako Faubregas máva na rozlúčku Prečítajte si viac </p >> tvrdil, že „štyria alebo piati hráči boli v posteli chorí“, traja náhradníci neboli v stave nastúpiť a Adam Webster hral napriek tomu, že stratil 4 kg v dôsledku vírusu, ktorý sa prehnal mužstvom.

Po pravde povedané, každý odhliadol od farby v banálnych úvodných 45 minútach, ktoré mali malý vplyv na akciu bránky na každom konci ihriska.O’Dowdova hlavička trafila žrď a Laurent Depoitre bol blízko k centru od Erika Durma pre Huddersfield, ale bolo to asi tak dobré, ako sa dostával pred prestávkou.

Potom prišiel nával šancí Huddersfielda, výberom z nich bol pravdepodobne lob, ktorý Mounié zdvihol nad hlavu Nikiho Mäenpääa, brankára Bristolu, po prihrávke jeden na jedného, ​​len aby sa Bailey Wright vrátil a hackol.

Zostalo na Brownhillovi, aby predviedol klasický šibák na druhom konci, pretože Bristol City, ktoré sa v minulej sezóne dostalo do semifinále Carabao Cupu, oslavovalo piate víťazstvo nad súpermi Premier League za 17 mesiacov.

„Bolo by pekné mať v nasledujúcom kole ďalší veľký tím,“ dodal Johnson. „Ak by ste mi mohli dať na výber, povedal by som, že je to Tottenham alebo Liverpool.“