Golden State Warriors ‘víťazné pruh končí v rukách Milwaukee Bucks

Golden State Warriors zvoľna mimo Bradley Center podlahy, výmena padáky s víťaznými Milwaukee Bucks na ceste späť do svojej šatne. Oni nie sú používané k strate.

bojovníkov NBA rekord štarte skončila po 24 výhier, keď prehrali s Bucks 108-95 v sobotu večer. “Nemali sme dnes večer,” povedal dočasný tréner Luke Walton. “To je dôvod, prečo je tak ťažké robiť to, čo títo ľudia robili doteraz. To dohnal k nám. “Ako sa poníženého Bucks zastaviť bojovníkov víťaznú sériu? Čítajte viac

Golden State klesol na 24-1. Tím je 28-herné víťazná séria, počítanie záverečné štyri zápasy v minulej sezóne, sa zastavil.NBA je najdlhšia víťazná pruh je 33 od Los Angeles Lakers v roku 1971-72 – a to bolo tiež odtrhol od Milwaukee

“No, my sme vedeli, že pruh musel skončiť na nejakom mieste,” bojovníci zaslali. na svojom Twitter účte.

bol to spôsob, ako prišli, že bolo trochu prekvapivé. To bolo na bzučiak žiadny krikľúň, ale Bucks utiecť na konci.Greg Monroe zaznamenal 28 bodov za Bucks, ktorí sa dostali do all-okolo úsilie potrebné na poraziť brániace NBA majstrov.

“Keď hovoríte o pruhu, čo je väčšie ako pruh je, že sú na svete Champs, “povedal tréner Jason Kidd. “A tak, pre nás, sme nemali hovoriť o pruhu, to bolo asi hrať Majstrovstvá sveta.”

Je to tiež pomohlo, že bojovníkov, snáď bojovať proti únave po potrebujú dva nadčasy vyhrať v Bostone v piatok boli chladné z trojbodového rozsahu.Oni zvyčajne robia 13 v noci, ale bol len šesť z 26. spoza oblúka hrá na finálnej hre sedem-herné výlet.

To nestačí dostať cez Bucks, ktorý viedol dvojitým číslic pre väčšinu večera bojovníkov znížiť ju na mieste párkrát.

V každom prípade, tam bol pocit nevyhnutnosti, že Golden State nejako by išlo o jeden z jeho závratnou rýchlosťou beží na odložil ďalšie súpera. Ale Bucks bol účelne zodpovedať zakaždým. “Nikdy sme váhal,” povedal Monroe.Bol 11 16, vrátane trojbodového hry s 2:51 doľava 12 bodov náskokom.

Michael Carter-Williamsov silný pohon uličkou a namočiť sa 42 sekúnd pred koncom dal výkrik bod na Milwaukee noci.

“Ukázali sme niekoľko výtrysky sa dostať späť do hry. Máme niekoľko zastávok, “uviedol Curry. “Ale po dobu 48 minút, nemyslím si, že niekto môže povedať, že sme hrali tak ťažké, ako to urobili.”