Eckhoffová dominovala v štýle štart-cieľ, Charvátová dobehla tridsiata

Tiril Eckhoffová tentoraz ani netlačila na bežeckú “pílu” tak, ako je inokedy schopná, napriek tomu vďaka čistým ležkám navyšovala svoj náskok.V polovici stíhačky mala k dobru takmer minútu.

Za celý závod urobila na strelnici jedinú chybu a po záverečnej stojke, ktorú kompletne vyčistila, už rozdávala úsmevy.

Poslední kolo mohla pojmout poněkud regeneračně jako svoji spanilou jízdu, načež projela cílem o 46 sekund před druhou Paulinou Fialkovou.

Slovenka na posledních dvou kilometrech vyhrála souboj o druhé místo se Švédkou Hannou Öbergovou”,

Naopak Dorothea Wiererová po piatich streleckých chybách finišovala až dvadsiata, a tak Eckhoffová navýšila svoj doterajší tesný náskok na čele Svetového pohára z 3 na 42 bodov pred Taliankou.

v sezóne zatiaľ platí .

Naopak Dorothea Wiererová po pěti střeleckých chybách finišovala až dvacátá, a tak Eckhoffová navýšila svůj dosavadní těsný náskok v čele Světového poháru ze 3 na 42 bodů před Italkou.

V sezoně zatím platí”,null,null,0],: tri stíhačky = tri triumfy Eckhoffové.

Pre Luciu Charvátovou, pätnástou ženu zo šprintu, sa závod pokazil hneď na úvodnej položke v ľahu.: tři stíhačky = tři triumfy Eckhoffové.

Pro Lucii Charvátovou, patnáctou ženu ze sprintu, se závod pokazil hned na úvodní položce vleže.”csPrvé dve rany trafila, lenže potom bolo zle.

Trikrát po sebe minula.

Čo znamenalo z priebežného 14. miesta zostup o 32 priečok nižšie.

Na bodované příčky se vrátila až po poslední položce, v jejím podání jediné čisté.”,null,null,0],V poslednom kole dokázala predbehnúť dokonca päť súperiek a cieľ preťala s celkovo šiestimi chybami na konte tridsiata. V posledním kole dokázala předjet dokonce pět soupeřek a cíl proťala s celkově šesti chybami na kontě třicátá.”,null,null,0],O 2:42 minúty za Eckhoffovou.

V celkovom poradí pohára uhájila pozíciu na 23. mieste a živia nádej na štart v hromadnom pretekov budúci týždeň v Pokljuce.

skokanky dňa boli ukrajinské sestry O 2:42 minuty za Eckhoffovou.

V celkovém pořadí poháru uhájila pozici na 23. místě a živí naději na start v hromadném závodu příští týden v Pokljuce.

Skokankami dne byly ukrajinské sestry”,null,null,0],Semerenkovy. Semerenkovy.”,null,null,0],Valja si polepšila z 59. na 18. miesto. Valja si polepšila z 59. na 18. místo.”,null,null,0],Veľký skok zaznamenala aj jej sestra Vita z 34. priečky na 8., ale napríklad aj Fínka Mäkkäräinenová z 33.Velký skok zaznamenala i její sestra Vita z 34. příčky na 8., ale například i Finka Mäkkäräinenová z 33.”,null,null,0]],null,”csna 15.

Naopak najväčší prepad oproti šprintu zaznamenali Bieloruska Solaová zo 4. na konečnú 38. pozíciu, ale aj Talianka Vittozziová, vlani druhá žena pohára, ktorá sa porúčal z 9. na 41. miesto.

Ve statistice běžeckých časů vládla závodu Francouzka Braisazová (i proto, že Eckhoffová se tentokrát opravdu nikam nehnala), Charvátová potěšila v této statistice šestým časem.

V rychlosti střelby byla Češka dokonce šestá nejlepší o”,null,null,0],sedem sekúnd za rychlopalkyní dňa Hannou Öbergovou.

Aká škoda tých rán mimo terča.

ako sa všetko sedm sekund za rychlopalkyní dne Hannou Öbergovou.

Jaká škoda těch ran mimo terče.

Jak se vše”,null,null,0],odohralo

zjedzte A sneží. odehrálo

SNĚŽÍ A SNĚŽÍ.”,null,null,0],Na biatlonistky, trénerov i divákov.

Na biatlonistky, trenéry i diváky.