Duncan Watmore inšpiruje Anglicko pod 21 rokov na 3-1 víťazstvo nad Švajčiarskom

Na polceste tejto konkurenčnej skupiny Anglicko zaujalo kontrolu.Strana Gareth Southgate dominovala dlhým kúzlamam proti Švajčiarsku napriek tomu, že zaostal za gólu, ale zdalo sa, že im chýbali potrebné nápady alebo chuť ich vykonať, kým Duncan Watmore nevstúpil z lavičky, vyhral trest, vyhral víťaza a pomohol tretej, frustrujúce stretnutie na jeho hlavu. “Nie je žiadnym prekvapením, že je inteligentný hráč, pretože je to inteligentný chlapec,” povedal Southgate o livewire Sunderland. “Dnes večer bol pohľad na to, čo je schopný.” James Ward-Prowse je spot-kick a Chuba Akpom je neskorej tretej oboch stranách odklonil Watmore pohonu opustiť Anglicku vrchol skupiny deväť na 10 bodov zo štyroch hry, tri švajčiarske a nórske. Nová šarža Southgate zostáva neporazená od deflujúceho majstrovstiev Európy mladých 21 rokov a neuznala príležitostné ciele Shani Tarashajovej chvíle pred polčasom, ale zostali trpezlivé tvrdošíjnú obhajobu a v marci vo štvrťroku vyrazia do Švajčiarska, aby získali jediné automatické kvalifikačné miesto. “Spôsob, akým držíme loptičku, je opozícia,” povedal Southgate. “Sme neporažení, sme vrcholom skupiny a pevne verím tomu, ako sa snažíme pracovať.Museli sme kopať trochu, postaviť sa do fyzickej situácie.Mám rád skutočnosť, že sme ukázali hranicu a je to dôležité víťazstvo, pokiaľ ide o hlavu v skupine. “

Southgate bol nútený k zmenám po červenej karte Jack Stephens ‘ týždeň 0-0 proti Bosne a Hercegovine a John Swift, jeden z piatich štartovateľov na Chelsea knihách, debutoval na ľavej strane strediska Anglicka, ktorý kontroloval skoré výmeny s kapitánom Jamesom Ward-Prowse, ich dirigentom. / p>

Známe anglické melódie, ktoré boli vypálené z trúby v jednom rohu štadióna Amex v Brightone, ale hudba bola utopená davom 12 000, keď jeden z ich vlastných, krídelník Solly March, poslal výstrel, vzpriamené.

Švajčiarsko skočilo po stranách skôr, ale to bolo Anglicko, ktoré vyzeralo viac pravdepodobné, že prenikne – aj keď im bolo doručené varovanie, keď návštevníci našli sieť, Haris Tabakovic je klinický hrudník, spin a volejbal okolo Jordan Pickford rozhodol offside.

Keď vysoká tempo prvá polovica vyprchala a dážď začal klesať, Švajčiarsko zasiahlo.Nádejná hrudka vpred ukázala, že Tarashaj číha 30 metrov od ramena Nathaniel Chalobah. Hrával na mieste Chalobah je center-späť partner, Calum Chambers, Grasshopper dopredu prebehol na bránku, a ako Pickford vyskočil stretnúť s ním, slučkou bočný nohami cez brankára a do siete.

Pickford sa mohol zraziť len do Tarashaju, ktorý sa zbúral, aby oslávil predtým, ako sa zrútil na zem, držiac sa jeho rebrá.Po troch minútach liečby na poli Tarashaj bol unesený na nosítkach, jeho štvrtý gól v štyroch kvalifikačných hrách posledné akcie polovice. Napriek tomu, že bol 1-0 nadol, Ward-Prowse povedal, že Southgate je polovica časová správa bola uvoľnená – “Drž sa trpezlivého, pokračujte ďalej” – a Anglicko začalo druhé obdobie s takou kontrolou, ktorú vyčerpali v prvej – a utrpeli rovnakú frustráciu v dôsledku tvrdej obrany. Potom, keď zostalo 15 minút, prišiel Watmore.

On rýchlo vyskočil na voľnú loptičku a odviezol do švajčiarskeho boxu. Brankár a kapitán Yvon Nganoma neúmyselne klesli a Watmore naklonil k zemi bez toho, aby mu dýchal loptu a rozhodca Andreas Ekberg ukázal na miesto.Rovnako ako vo víťazstve proti Nórsku, Ward-Prowse pokojne pohladil loptu na pravú stranu gólu. Anglicko malo deväť minút na to, aby našlo víťaza, ale potrebovalo len troch, Watmore zhromaždil Matt Targett krátky prechod na okraj boxu a čas na vyrovnanie jeho strely pred vystreľovaním okolo Nganoma s výraznou pomocou švajčiarskej deformácie.

Watmoreho vplyv bol okamžitý, jeho pohyb a povedomie, aby vyhral námahu, a Southgate bol očividne ohromený. “On robí tento druh prínosu, keď príde do hry pravidelne,” povedal hlavný tréner. “Má fantastický vplyv, pokiaľ ide o tempo a priamosť, a super jazdí za obranou.” S úľavou frustrácie a nezabudnuteľným rekordom, Watmore zabezpečil Anglicku, aby prevzal velenie svojej skupiny cez zimnú prestávku, a to bol náhradník, ktorý dribloval pozdĺž ľavého byline v pridanej dobe a prerušil inštrumentálny prechod späť do Akpomu, čakal na trestné miesto, aby ulovil loptu do opačného rohu a dal výsledok pochybnosti.