Debut Durhame: rozhodca dostal päsťou do hrude, ale hralo sa ďalej

Vydarené streleckej výkony ale neboli tým hlavným, čo štart dvadsaťpäťročného hráčov v Kooperativa NBL preslávilo. Durham totiž nekompromisně inzultoval rozhodčího.”,Nechtiac. Nechtěně.”,null,null,0],A so šťastným koncom.

Z nebezpečne vyzerajúceho stretu sa tak stala vyhľadávaná kuriozita. A se šťastným koncem.

Z nebezpečně vypadajícího střetu se tak stala vyhledávaná kuriozita.”,null,null,0],”Pán rozhodca našťastie dopadol dobre a zápas v druhej polovici dopískal. „Pan rozhodčí naštěstí dopadl dobře a zápas ve druhé půli dopískal.”,null,null,0],Sám som v polčase nešiel do šatne skôr, ako som videl, že je v poriadku. Sám jsem v poločase nešel do šatny dřív, než jsem viděl, že je v pořádku.”,null,null,0],Pomáhal som mu na nohy a čakal, ako mu bude, “popisoval Anthony Durham dramatický okamih.

Trochu divoká oslava

Pomáhal jsem mu na nohy a čekal, jak mu bude,“ popisoval Anthony Durham dramatický okamžik.

Trochu divoká oslava

Čo presne sa pri stretnutí Kolína s Hradcom Králové (87:74) prihodilo?p>Co přesně se při střetnutí Kolína s Hradcem Králové (87:74) přihodilo?”,,”csNažhavený debutant Durham pri brejkové situácii asistoval spoluhráči Kolář na úspešné zakončenie a podľa svojho zvyku kolegův úspech náležite oslávil.

Nabitý radosťou švihol vzduchom päsťou, lenže tesne predtým sa zhodou okolností otočil k nič netušiacemu rozhodcovi, stojacemu za ním. Zaskočený sudí schytal oslavné gesto přímo na solar a skácel se k zemi.

„Měl jsem prostě velkou radost, že jsme stihli skórovat těsně před koncem poločasu, a oslavil jsem to zapumpováním sevřenou rukou.”,null,null,0],Lenže som si neuvedomil, ako blízko som k rozhodcovi, “líčil Američan. Jenže jsem si neuvědomil, jak blízko jsem k rozhodčímu,“ líčil Američan.”,null,null,0],”Nebola to zase taká rana, ale bola rýchla. „Nebyla to zase taková rána, ale byla rychlá.”,null,null,0],A on – rovnako ako ja – musel byť poriadne zaskočený.A on – stejně jako já – musel být pořádně zaskočený.”,null,null,0]],null,”csBola to neskutočná náhoda. ”

Následná ospravedlnenie bola prijatá, Durham sa vyhol akémukoľvek disciplinárnemu trestu. Tím jediným byly vtípky spoluhráčů v šatně, kam „ranař“ s lehkým zpožděním z palubovky dorazil.

Nekončícímu smíchu nových kolegů se nedalo vyhnout.

„Teď už budu pozornější.”,Zakaždým sa najskôr pozriem cez rameno, kto stojí okolo, “sľúbil nedávny študent americkej univerzity.

Kolín po stredajšej porážke v Ústí nad Labem klesol späť na poslednú ligovú priečku. Pokaždé se nejdřív kouknu přes rameno, kdo stojí kolem,“ slíbil nedávný student americké univerzity.

Kolín po středeční porážce v Ústí nad Labem klesl zpět na poslední ligovou příčku.”,null,null,0],Durham by teraz mal byť jednou z kľúčových postáv pri snahe o záchranu najvyššej súťaže.

“Viem, že sa teraz tím nejakú dobu trápil. Durham by nyní měl být jednou z klíčových postav při snaze o záchranu nejvyšší soutěže.

„Vím, že se teď tým nějakou dobu trápil.”,null,null,0],Ja prišiel s čistou hlavou, akoby sezóna práve začínala.Já přišel s čistou hlavou, jakoby sezona právě začínala.”,null,null,0]],null,”csSkúsime to otočiť a ja pre to urobím, čokoľvek bude treba, “sľubuje basketbalista s krstnými menami Anthony Greco zdedenými po otcovi.

Tvrdá škola na Kypru

Do Kooperativa NBL dorazil z kyperské nejvyšší soutěže, kde dostal první evropskou školu.”,null,null,0],A vraj pomerne tvrdú. A prý poměrně tvrdou.”,null,null,0],”Je to dosť fyzická súťaž, arbiter hru nechávajú byť a je tam veľa kontaktov. „Je to dost fyzická soutěž, sudí hru nechávají být a je tam hodně kontaktů.”,null,null,0],Ja na to ale bol zvyknutý už z domova, “nenechal sa zaskočiť Durham.

V nutnosti rýchlo sa adaptovať na českú ligu nevidí zásadný problém. Já na to ale byl zvyklý už z domova,“ nenechal se zaskočit Durham.

V nutnosti rychle se adaptovat na českou ligu nevidí zásadní problém.”,null,null,0],”Spoluhráči mi ten proces dosť uľahčili.„Spoluhráči mi ten proces dost usnadnili.”,null,null,0]],null,”csBol som prijatý s otvorenou náručou, “prezradila posila.

Podľa prvých pozorovaní vyzerá, že mu budú vlastné skôr brejkové a nájazdové aktivity než ostreľovanie koša z diaľky.

” Rozhodne sa snažím využívať svojí atletičnost a rychlost, abych se dostával ke koši nebo něco vytvářel pro spoluhráče, to mi jde nejlíp,“ pokyvuje s úsměvem hlavou muž, který při své české premiéře poslal k zemi rozhodčího.