AS Nancy-Lorraine – Montpellier HSC 0:3

piłkarze Montpellier byli w stanie poradzić sobie z konkurencyjnym pojedynku Nancy, a jego bonus mobilny przeciwnik grał gładko 3: 0-ty O jego zwycięstwie zdecydowała w pierwszych dwudziestu minutach, który strzelił dwa gole i ubezpieczyć swoje prowadzenie po godzinie gry. Jednostka wewnętrzna pozostaje tuż powyżej Spadek z dwudziestu siedmiu punktów należący do pozycji XV. Odwrotnie Montpellier zbliżył się do górnej połowy tabeli Ligue 1 i dwudziestu dziewięciu punktów jest jedenastym szczebel.

Osiągnięcia są skierowane tylko dwadzieścia lat belgijskiego pomocnika Isaac Mbenza, który dołączył do zespołu do końca stycznia ze Standard Liege w swoim trzecim starcie udało mu się uda dwa razy. Czyniąc tak, mecz wszedł aktywnie Nancy i już w 7. minucie dostarczyła pierwszą większą szansę. Dla dobrych trzydziestu metrów i strzelił Ait Bennasser Bramkarz Pionnier bombą okazał swą wielką start.

Jednak goście o trzy minuty później znakomicie przedarł się na prowadzenie po prostu dostał Mbenza. Używał wspaniały Roussillon poziomą podanie z lewej strony, a następnie od pierwszego z dziesięciu metrów Cernik obszedł bramkarza do siatki.


W 13. minucie mógł z kolei natychmiast reagować Guidilèye, ale jego strzał z granic technicznych pola karnego brakowało kilku centymetrów. Właściciel ma nadzieję zdobyć punkt, wyglądało to jeszcze gorzej w ciągu najbliższych 6 minut.

Po szybkiej akcji wziął piłkę na prawym skrzydle Boudebouz a następnie wysyłane pierzasty krzyż przed bramkę granicznego, gdzie ostra główka pokonał Cernik naliczone Steve Mounia. Nancy jest także w trakcie próbuje grać w piłkę nożną i może zmniejszyć się w ostatniej chwili na support, ale dalej od dobrej pozycji zatytułowanej nad górną postu. Po zmianie stron rozpoczął domową większe ryzyko i dwa ogromne możliwości aktywnego Mbeenza walczył.

W 52 minucie otrzymał piękny linię pionową przechodzącą przez obronę, a następnie jak wygrać z bukmacherem zaokrąglone bramkarza i Černík, ale wykończenie zawiodły całkowicie i od dziesięciu metrów kiedykolwiek brakowało pustą bramkę. Smak jednak ustalić osiem minut później. Jego drugi cel sobotniego starcia kompensowane poprzez piłkę na prawej stronie, a następnie niewielki zakłady mobilne Unibet kąt bezkompromisowo podciął piłkę pod poprzeczką. Montpellier grał przez cały mecz Czech Lukas Pokorny czeladnik.