$ 10m Tiger Woods proti Phil Mickelson zúčtovanie by bolo v zlej chuti

Tento obchod je pre Tigera životne dôležitý podtón a Phil bol v posledných rokoch úplne zrejmý. Prebiehajú rozhovory týkajúce sa víťaza, ktorý víťazí so všetkými starými protivníkmi v hodnote 10 miliónov dolárov. Las Vegas, kde sa dá staviť na lezecké steny múch, sa uvádza ako potenciálne miesto konania. PGA Tour, ktorá nebude sankcionovať duel ako oficiálnu udalosť, je považovaná za menej než milovanú dvoma z najväčších mien, ktoré sa stali nečestnými. S tým však môže urobiť len málo cenných vecí. Zmiernené oči Tiger Woods Ryder Cup spot, ktorý sa pripravuje na americké PGA Prečítajte si viac

Taký negatívny sentiment by mal byť v skutočnosti rozšírenejší. Toto je najhoršia okázalosť. Woods v Mickelson, verzia 2018, je asi tak vyhranenou športovou súťažou, ako existuje.Ponúkané bohatstvo ho robí hraničným útokom.

Samozrejme, bude existovať charitatívny prvok, ale ani Woods, ani Mickelson by nemali byť v kariérnom štádiu vystúpenia v lukratívnych výstavných zápasoch. Tento šport by bol prínosom pre každého hráča, a najmä pre Woodsa,

Mickelsonov nedávny záľubu pre golfové košele s dlhými rukávmi a absurdné tance v reklame spojenej s rovnakými reláciami, ktoré uvádza on. pozná hodnotu dolárov. Podobne aj lesy si boli vždy vedomé spodného riadku; ilustruje to jeho výška poplatku za vystúpenie na turnaji, ktorý zostáva do veľkej miery nezmenený.

Tento zápas bol pomalý horák. To bolo pôvodne ceruzkou na začiatku júla predtým, ako rokovania našli hrubé. Woods a Mickelson hrali spolu v tréningovom kole v prípravách na Masters.Na nasledujúcom Majstrovstvách hráčov boli spárovaní do súťažných kôl. Potom Mickelson ukázal na to, čo malo prísť.

Povedal: „Toto vzrušenie, ktoré tu prebieha, ma premýšľa; prečo nevynecháme všetky pomocné veci z turnaja a jednoducho ideme priamo k hlave a robíme nejaký zápas s vysokými vkladmi, víťazom a všetkým.

Woods povedal s úsmev: „Teraz neviem, či chce kúsok odo mňa, ale myslím si, že by bolo pre nás niečo zábavného a myslím si, že by sme sa o to veľa zaujímali, keby sme išli rovno do posledného kola. “ Zhodou okolností v priebehu niekoľkých týždňov prerušilo rokovania.Woods dodal: „Budeme hrať za čokoľvek, čo mu bude nepríjemné.“ Jarrod Lyle: muž, ktorý mal cestu s ľuďmi a na konci stále myslel na iných | Matt Cleary Prečítajte si viac

Mickelson o tejto téme hovoril oveľa viac. Dodal: „Je to smiešne množstvo peňazí. Bez ohľadu na to, koľko peňazí máte, táto suma nás oboch vezme z našej zóny pohodlia.

„Keď sme si vytvorili dobrý vzťah, začali sme spolupracovať na niektorých ďalších veciach, ktoré majú nám umožnili dosiahnuť veci, ktoré sme sami nedokázali urobiť.

„Páči sa mi tento zápas. Nemohol som to urobiť sám. Nemohol to urobiť sám. Ale spoločne sa snažíme vytvoriť niečo celkom zvláštne. “ Podtext: ker-ching. Čo ďalej? Tematické lišty?

Toto je viac o tom, čo nie je k dispozícii, ako to, čo je.Woods a Mickelson už zjavne nie sú na vrchole svojich síl. Ak Woods strieľa 75, aby porazil Mickelsonovu 77, zaujíma vás niekto? Bolo by to ako futbalové svedectvo, v ktorom 92 trieda Manchesteru United odháňa Arvinalovy Neporaziteľné. Všetky strany sú stále relevantné, ale v inom kontexte ako predtým. Prihláste sa do časopisu The Recap, náš týždenný e-mail s výbermi editorov.

Mickelson vyhral od svojho otvoreného víťazstva v roku 2013 iba raz. Posledný návrat Woodsa od chirurgia, aj keď pôsobivá, nie je vecou legendy. Je tiež mylnou predstavou, keď Woodsa a Mickelsona vykreslili ako jednoráznych zúrivých súperov. Keď bol Woods v okamihu, ľavák mal stále svoje najlepšie kúzlo. Ernie Els napadla Woodsa v oveľa väčšej miere ako Mickelson. Vtedy aspoň existovala ihla.Vyhliadky, že si srandy prebojujú cez kolo v hodnote 10 miliónov dolárov, sú teraz sotva strhujúce.

To nezabráni televíznym spoločnostiam a sponzorom, aby prispievali do peňaženky na ceny. Keď však golf zúfalo chápe význam v preplnenom športovom svete, zdá sa, že je to skok viery vykresliť takú verejnú show bohatých, ako je akákoľvek forma riešenia. Menej niekedy je viac.