1xbet stávky

1xbet stávky

Športové stávky 1xbet

Existuje len veľmi málo online stávkových kancelárií s tak rozmanitou ponukou, pokiaľ ide o športové stávky. Program 1xbet Sport ponúka viac ako 35 rôznych športov vrátane rôznych nešportových udalostí.

Nájdete najpopulárnejšie a najobľúbenejšie športy severoamerických stávkarov, ako je ľadový stávky hokej, futbal, basketbal, futbal, ale aj menej známe športy ako nohejbal, pesapallo a bandy.

Kurzy môžu byť prezentované v desatinnej, zlomkovej alebo peňažnej forme (USA). Ak si napríklad vyberiete NFL, zobrazia sa všetky nadchádzajúce zápasy NFL spolu s kurzami výhier / remíz / výhier pre každú z nich.

Kliknutím na tlačidlo „+“ napravo od posledného rebra uvidíte všetky výbery dostupné pre daný zápas. Vľavo môžete kliknúť a zobraziť posledné štatistiky oboch tímov.

Okrem toho, že viete, či sa zápas skončí domácou výhrou, výhrou hostí alebo remízou, môžete staviť aj na celkový počet gólov, počet gólov strelených každým tímom alebo na hráč, ktorý dá gól, pozri prvý gól zápasu.

Okrem toho je tiež možné staviť na konečné skóre alebo na to, či bude po prvej štvrtine na čele jeden z tímov. Typy ponúkaných stávok sú podobné bez ohľadu na šport, ktorý si vyberiete.

Okrem športu môžete staviť aj na e-šport, ako aj na politiku, televíziu a iné zábavné podujatia. Môžete napríklad staviť na výsledky volieb v rôznych krajinách, na ďalšie medzinárodné politické udalosti, ako aj na udalosti ako Zlatý glóbus a Oscar.

Milovníci športových stávok, amatéri alebo profesionáli sa môžu zabaviť hraním na 1xbet. Prečo nie ty?

Live stávky 1xbet

Live stávky 1xbet sú veľmi úplné. Športové stávky môžete uzatvárať na udalosti tesne pred zápasmi, zatiaľ čo čakáte na zloženie tímov, alebo jednoducho stávkovať naživo na už prebiehajúcu udalosť.

Napríklad, vezmite si hokejový zápas medzi Canucks a Flames. Ak sú Flames na čele a veríte, že Canucks skončia na vrchole poradia. Hodnotenie Canucks bude mimoriadne vysoké. Ak sa vaša predpoveď ukáže ako víťazná, toto je jackpot pre vás.

Ďalšia zaujímavá a veľmi populárna funkcia medzi špičkovými stávkovými kanceláriami: živé vysielanie.

Ak je zostatok na vašom účte kladný alebo ste za posledných 24 hodín vsadili aspoň 1 dolár, budete môcť na svojom webe naživo sledovať aj športové udalosti podľa vášho výberu. Všetko pri stávkovaní súčasne!

Veľmi atraktívna možnosť kombinujúca vášeň a potešenie pre ešte viac vnemov!
Spôsoby platby 1xbet

1xbet má jednu z najkompletnejších platobných a výberových platforiem na trhu.

Kanadskú kreditnú alebo debetnú kartu môžete použiť na financovanie svojho účtu športových stávok 1xbet, ako aj mnohých ďalších metód.

Karty Maestro sú akceptované, iba ak sú vydané vo Veľkej Británii, môžete však použiť aj iné základné spôsoby platby, ako sú PayPal, Skrill a dokonca aj bankový prevod.

Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť do schránky „vklad“ na vašom účte, zvoliť preferovaný spôsob platby a sumu, ktorú chcete vložiť, aby ste mohli dokončiť svoju prvú transakciu. Minimálna výška vkladu je pri väčšine metód 10 USD.

Ak používate kreditnú alebo debetnú kartu, Skrill alebo Neteller, môžete vybrať až 3 GBP alebo ekvivalent v inej mene.

Tu je celá škála spôsobov platby, ktoré ponúka stávková kancelária:
Kreditná / debetná karta
Entropay
Astropay
Virtuálne pre Qiwi Visa
Maestro
NETeller
Pay Pal
Qiwi
Skrill
WebMoney
iCheque
Payr
Paysafecard
Boleto Bancario
E-kontrola
bankový prevod
EPS GiroPay
Nordea