1xbet live stávky

1xbet live stávky

Bonus

Ako nový hráč v odbore športových stávok útočil veľmi tvrdo na prilákanie maximálneho množstva zákazníkov pomocou širokej škály bonusov a propagačných akcií.

Výhody začínajú uvítacím bonusom, za ktorý stávková kancelária ponúka viac ako 50% vášho prvého vkladu až do výšky 1 000 dolárov. Jeden z najväčších, ak nie vôbec najväčší bonus na trhu. live stávky Aby ste z toho mali úžitok, nič nemôže byť jednoduchšie. Stačí si zaregistrovať účet v niekoľkých krokoch a vykonať prvý vklad v hodnote najmenej 50 dolárov.

Hlavné požiadavky sú miera obratu päť až pätnásťkrát, v závislosti od počiatočnej výšky vášho vkladu. Pokiaľ ide o výbery, nemožno o ne požiadať do 30 dní od pridelenia bonusu.

Športové stávky

Trh so športovými stávkami, ktorý ponúka 1xbet, sa zameriava hlavne na severoamerický a americký trh.

Líši sa od ostatných stávkových kancelárií, ktoré sa zameriavajú hlavne na európsky trh. 1xbet samozrejme ponúka niektoré stávky na anglickú Premier League a futbal La Liga a ďalšie slávne súťaže.

Najšťastnejším stávkarom však budete, ak hľadáte stávky na MLS, NFL, NBA, MLB, NHL a dokonca aj na vysokoškolské športy. Ako dostupný trh nájdete aj stávky na zábavu a politiku.

Live stávky sú k dispozícii pre vybrané hry NBA, MLB a NHL. Rýchlo zverejňujú riadky a ponúkajú pomerne slušné kurzy v porovnaní s priemerom na trhu.

Stávkové limity určuje aj 1xbet vašich stávok. Tie sa môžu pohybovať od 2 do 1 000 dolárov pre väčšinu hier, keď stavíte online. Ak sa rozhodnete pre stávky cez telefón, budete musieť uzavrieť minimálnu stávku vo výške 25 USD, maximálna stávka však nie je obmedzená.

Live stávky

Ak máte radi vzrušenie, 1xbet je skvelým miestom pre tipujúcich, ktorí chcú spojiť zábavu a vášeň! Poskytuje skutočne fantastické stávkové rozhranie pre počítače a mobilné zariadenia. Hráči majú možnosť sledovať športové prenosy naživo, využívajúc všetky možnosti live stávkovania.

1xbet môže každý deň vysielať niekoľko udalostí a vy máte možnosť dozvedieť sa viac o dostupných trhoch prístupom k aktuálnym výsledkom, štatistikám zápasov a nadchádzajúcim udalostiam.

Nebudete sklamaní z množstva príležitostí, ktoré vám 1xbet ponúkne. No áno! každý mesiac je to najmenej 1 000 udalostí, ktoré si budete môcť pozrieť naživo! Vaše užívateľské skúsenosti budú iba vylepšené!

Spôsoby platby

Toto je jedna z oblastí, v ktorej musí 1xbet napredovať, ak chce konkurovať svojim konkurentom: Máte veľmi malú možnosť platby prostredníctvom stávkovej platformy. Momentálne nie je k dispozícii nijaká online peňaženka a hoci stávková kancelária ponúka ako spôsob platby kryptomenu bitcoin, nie každý má túto menu.

Tu sú rôzne spôsoby platby, ktoré ponúka 1xbet:
Vízová debetná / kreditná karta
Bitcoin
Debetná / kreditná karta Mastercard
bankový prevod

Namiesto toho sa poplatky zmenia na základe sumy, ktorú požadujete. Výbery sa spracúvajú iba v pracovných dňoch, t. J. Od pondelka do piatku. Pred prevodom prostriedkov na váš bankový účet budete musieť počkať 48 hodín.