1xbet kurzové stávky

1xbet kurzové stávky

Ako uzavrieť online stávku na 1xbet Be?

Prejdite na stránku www.1xbet.com;
Kliknite na športové stávky v ľavom hornom rohu obrazovky;
Vyberte si šport a súťaž podľa vášho výberu pomocou zvislej ponuky v ľavej časti obrazovky;
Vyberte cieľový zápas a typ stávky vhodný pre vašu predpoveď;
Vpravo zadajte sumu vašej stávky na kupón v eurách;
Potvrďte svoju športovú stávku.

Mobilná aplikácia 1xbet

Pre belgických hráčov, ktorí chcú uzatvárať stávky aj v pohybe, vymyslel 1xbet všetko a ponúka dve kurzové stávky riešenia pre mobil. Môžete si teda buď stiahnuť bezplatnú aplikáciu pre Android a iOS, alebo sa priamo z prehliadača smartphonu pripojiť na stránku optimalizovanej stávkovej kancelárie.

Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek spôsob, prístup k športovým stávkam je ľahký a efektívny vďaka vynikajúcej práci vývojárov. Z našej strany stále odporúčame, aby ste si stiahli mobilnú aplikáciu, ktorá bola navrhnutá tak, aby vám poskytovala bezkonkurenčné pohodlie, prinajmenšom v porovnaní s aplikáciami konkurenčných stávkových kancelárií.

Ako stiahnuť aplikáciu 1xbet?

Prejdite do Obchodu Google Play (Android) alebo Apple Store (iOS);
Do vyhľadávacieho panela zadajte 1xbet Sport;
Kliknite na prvý výsledok stránky;
Stiahnite si aplikáciu zadarmo;
Počkajte, kým bude nainštalovaný vo vašom zariadení;
Otvorte aplikáciu a prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov.

Výhody, ktoré ponúka 1xbet

Nestávame sa štandardom pre online športové stávky bez toho, aby sme sa snažili uspokojiť nových aj starých hráčov! Jedna vec je istá, 1xbet sa neustále zaoberá ponúkaním rôznych výhod belgickým tipujúcim, najmä spoľahlivých nástrojov na stanovenie ich predpovedí. Tiež sme sa rozhodli predstaviť vám hlavné výhody tejto platformy podrobnejšie:

Televízia 1xbet: registráciou v tejto stávkovej kancelárii budete môcť každý rok sledovať viac ako 30 000 zápasov naživo. Táto služba priameho prenosu je úplne zadarmo a vyžaduje iba registráciu.

Podrobné štatistiky: tieto údaje budete môcť nahliadnuť do každého zápasu s históriou konfrontácií medzi týmito dvoma tímami, najlepšími strelcami a aktuálnou formou. Je to ideálny nástroj pre vaše športové stávky!

výplata: zdá sa, že vaša stávka na Premier League bola zle začatá, a chcete získať späť časť svojej stávky? Peniaze sú tu, aby vám pomohli! Táto možnosť je ideálna na minimalizáciu strát a dokonca na zabezpečenie ziskov.

predikčné turnaje: rovnako ako iné belgické bookmakre, aj 1xbet pravidelne organizuje predikčné turnaje so skvelými odmenami, vrátane bonusov a vstupeniek na futbalové zápasy.

1xbet Be banner
Zákaznícky servis 1xbet

V prípade potreby poskytuje 1xbet používateľom rôzne spôsoby, ako sa dostať k svojim zákazníckym službám: okrem veľmi úplných častých otázok je možné kontaktovať 1xbet e-mailom, telefonicky prostredníctvom belgického čísla 003222900132 a živým chatom. Obzvlášť vám odporúčame, aby ste pomocou živého chatu kontaktovali čo najskôr poradcu: toto je najrýchlejšie a najpraktickejšie riešenie!

Budete mať možnosť získať všetky informácie, ktoré hľadáte, či už sa jedná o stávky a služby ponúkané stávkovou kanceláriou, alebo podmienky maximálneho využitia bonusu. Otváracie hodiny zákazníckeho servisu sú nasledovné:

od 8:00 do polnoci na živý chat;
od 8:00 do polnoci pre telefón;
24 hodín denne pre poštu.