1xbet kurzové sázky

1xbet kurzové sázky

Uvítací bonus: sázky zdarma až do výše 100 EUR

Umístěte 1. sázku na 1xbet a stránka vám automaticky poskytne bonus ve stejné výši ve formě sázek zdarma. Nabídka je omezena na 100 EUR a tento bonus získáte, ať už vaše sázka vyhraje nebo prohraje.

Tyto získané sázky zdarma nelze vybrat a při jejich hraní se částka vkladu odečte od vašich kurzové sázky případných výher.

1xbet nabízí časté propagační akce pro již registrované hráče, včetně sázek zdarma distribuovaných na jeho stránce na Facebooku a účtu Twitter.

Ergonomie:

Od registrace až po zaznamenávání vašich sázek je vše intuitivní a nic nevítaného nebo komplikovaného vás nebude rušit. Kromě toho můžete v možnostech svého účtu zvolit jiný formát kurzů (ve výchozím nastavení evropské kurzy).

Výběr sázek:

Fotbal, tenis, házená, basketbal, ragby … Všechny sporty a soutěže schválené společností ARJEL jsou k dispozici na 1xbet. U tradičních sázek je nabídka poměrně rozsáhlá před zápasem nebo naživo: tradiční 1N2 se potýká s náročnějšími problémy, jako jsou skóre v poločase nebo „over-under“. Provozovatel také nabízí mřížky Colossus Bets, což jsou alternativní sázkové vzorce bez kurzů, ale se šťavnatými jackpoty.

Díky neocenitelnému systému výplaty, který byl zahájen počátkem roku 2017, je nyní možné zrušit probíhající sázky, které nebyly správně zadány, a získat zpět část svého vkladu. Nakonec mu chybí hra trenéra, kterou najdete na 1xbet nebo 1xbet.

Živá Paříž:

Sázení naživo je na tomto webu velmi příjemným zážitkem, a to díky praktickému multiplexnímu zobrazení, komentářům a statistikám konfrontačních týmů nebo hráčů. Od začátku roku 2017 jsou ve streamovaném videu opět vysílání některých zápasů.

Výška rozměrů:

1xbet zobrazuje kurzy často o stupeň nižší než u 1xbet a 1xbet, což jsou měřítka v této oblasti.

Mobilní hra:

Provozovatel má mobilní web dobře optimalizovaný pro chytré telefony, ale také aplikaci ke stažení. Druhá možnost je k dispozici pro zařízení Apple (iPhone, iPad) a Android (Samsung Galaxy, Honor …). Tato snadno použitelná a pohotová aplikace plní svou smlouvu dobře i přes absenci hry Colossus Bets.

Pomoc:

V případě potřeby můžete kontaktovat podporu e-mailem nebo prostřednictvím chatu otevřeného 7 dní v týdnu. Online nápověda je také přehledná s dobře zásobenými FAQ, které by měly odpovědět na většinu vašich běžných otázek. Od roku 2018 však již není možné dosáhnout 1xbet po telefonu.