1xbet kurzové sázení

1xbet kurzové sázení

Co je uvítací bonus 1xbet?

Uvítací bonus 1xbet je 250 EUR, jeden z nejvyšších bonusů na francouzském trhu s koňmi. Bonus se získává ve 2 splátkách: 60 EUR při registraci a 190 EUR, které budou uvolněny během kurzové sázení následujících 60 dnů. Vezměte prosím na vědomí, že 2. bonus se v tomto období liší v závislosti na sázkách na 1xbet.

Jak vsadit na 1xbet?

Na 1xbet, po výběru koňské show v agendě webu, klikněte na tlačítko „vsadit“. V okně se poté zobrazí závody v programu, koně a dostupné sázky. Intuitivní rozhraní 1xbet vám umožní navádět, abyste snadno umístili své sázky na trávník.

Je 1xbet spolehlivý web?

Absolutně. Společnost 1xbet France Ltd získala souhlas č. 0005-PH-2010-07-26 vydaný regulačním úřadem pro online hraní (ARJEL), který nabízí dostihy francouzským sázkařům. Společnost je také držitelem legální licence k nabízení sportovních sázek s 1xbet, sesterskou značkou.

1xbet nebo 1xbet?

1xbet a 1xbet jsou dvě hlavní sázkové kanceláře ve Francii. Zatímco 1xbet je srovnávacím operátorem na francouzském trávníku, 1xbet je novější konkurent. 1xbet se vyznačuje atraktivními bonusy a propagačními akcemi a úspěšným věrnostním programem založeným na bodech ZEmiles.

Jak se dostat k zákaznickému servisu 1xbet?

Doporučujeme využít živý chat 1xbet dostupný 7 dní v týdnu od 10 do 19 hodin. Další komunikační prostředky, jako je telefonní linka, jsou uvedeny v našem listu zákaznického servisu 1xbet. Stránka také poskytuje online nápovědu s často kladenými dotazy.

1xbet Sport, náš úplný názor na tuto francouzskou legendu

1xbet.fr je historický provozovatel koňských dostihů a sportovních sázek ve Francii a v Evropě. 1xbet (Pari Mutuel Urbain) je francouzská společnost tradičně zakotvená ve světě koňských dostihů a sázení. Od května 2010 nabízí 1xbet také solidní nabídku sportovních sázek a online pokeru. Jejich popularita roste! 500 000 hráčů, hráčů a závodníků důvěřuje tomuto významnému hráči ve francouzském sportovním prostředí. Nemluvě o milionech příležitostných nebo pravidelných nadšenců, kteří se shromažďují po závodních drahách a více než 13 000 prodejen 1xbet roztroušených po celé zemi.

1xbet.fr nabízí své online sázkové aktivity legálně, a to díky třem licencím získaným od ARJEL (Regulatory Authority for Online Games):

Sázení na koňské dostihy: 0002-PH-2015-06-07
Sportovní sázení: 0002-PS-2010-06-07
Online poker: 0002-PO-2010-06-07

V odvětví hazardních her online zuří konkurence. Společnost 1xbet však na těchto třech různých trzích postupuje hladce a je třeba učinit mnoho argumentů. Počínaje eklekticismem její herní knihovny, která vám umožní dotknout se všeho. Mnoho uživatelů internetu se připojuje k 1xbet.fr, aby mohli těžit z tohoto XXL katalogu her a sázek. Vezmeme-li samostatně, jsou nabídky sportovního sázení, dostihů a pokeru dostatečně rozvinuté, aby oslovily náročné nadšence jednoho či druhého žánru? Pojďme objevit v tomto kompletním testu vše, co vám 1xbet.fr může nabídnout.

1xbet Sport: výhody

Velký výběr mezi sportovními sázkami, koňskými dostihy a pokerem
Mobilní aplikace se specializací na každý typ hry
Originální pařížský protahovací sport, koňské dostihy a fantasy liga
Velmi komplexní zákaznický servis

1xbet Sport: nevýhody

Žádná nabídka sportovního sázení v esportu

Registrační bonusy 1xbet.fr

V souladu se svými pokyny pro interakci se všemi typy hráčů nabízí 1xbet tři uvítací nabídky! Většina operátorů se omezuje na jednu nabídku. 1xbet proto jde dále. Uvítací bonusy jsou následující:

Sport: až 100 EUR zdarma na sportovní sázení
Trávník: až 100 EUR zdarma na sázky na dostihy
Poker: až 25 EUR zdarma v pokeru