Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa

Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa. Pretože je to trashak
Sektory a sedacie súpravy – bez žien.

Určite nie ste veľkým fanúšikom čokolády s klobásou, nohavicami s teniskami alebo Long Island s pivom. V prípade, že podstata tohto porovnania je aspoň nejaké ťažkosti, ste mali lepší zatvoriť kartu s týmto textom a vyhľadať telefonchik súkromného detektíva, ktorý nájde svojho vkusu.

Moskva “Spartacus” si zaslúži rešpekt nie menej ako mliečne dlaždice z pórovitého, textilného alebo vysoko kvalitného nálevu. Avšak určitý počet fanúšikov červených a bielych víkendov robí jednu smrteľnú chybu: sledovanie hry vášho obľúbeného tímu s dievčaťom.

Nižšie – 7 dôvodov, prečo sa váš život sa stal raj, ak nechcete miešať zo Luis, mával nohy na loptu, a druhý Teles olej na bruchu – obľúbený.

1. Neodpovedajte na otázku “Prečo sú?”

Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa. Pretože je to trashak
Foto: RFPL, R-Sport, WP, Spartak, RT v ruštine, cieľ

A prečo si pre nich chorý? A kto je Titov? Čo znamenajú hviezdičky? A prečo nie ČSKA, je to aj tá naša? Prečo ste trpeli už 16 rokov?

Je to len malá hrsta pekla, ktorá dokáže uniknúť ženským hlasom na Zem vždy, keď sa pozeráte na “Spartacus”. Toto je najväčšia a najjednoduchšia časť existenčných otázok. S rovnakým úspech možno donekonečna pýtať “prečo je to stále točí?” Alebo “Čo sa im nepáči pod vlajkou Ruskej ríše?” Kolektívne otázka tohto hororu znie ako “prečo sú?”

Háčik je v tom, že môžete tlačiť aspoň prvého ročníka, aspoň pohár s diamantom, ale o Valera plaku – a stále zostať premýva-sektársky.

2. Všetci v tejto miestnosti vedia, čo naše

Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa. Pretože je to trashak
Foto: RFPL, R-Sport, WP, Spartak, RT v ruštine, cieľ

O to požiada, aj keď ste si jej kúpili predplatné. Tretia sezóna za sebou. Každopádne sa pýta “čo je naše?” Toto je svätá otázka pre ženu. Rovnaký svätý, v druhej polovici bryaknut “a oni zmenili bránu?” Alebo “prečo hosť gól sa ako dvaja?”