Yaya Touré chce zostať v Premier League, ak opustí Manchester City

Yaya Touré chce naďalej hrať v Premier League, ak by prichádzajúci tréner, Pep Guardiola, rozhodol, že Pobiari môže opustiť Manchester City v lete.

byť spokojný s hrať pod Guardiola, ktorý sa mu podarilo v Barcelone. Ale je tu neistota, pokiaľ ide o dlhodobú budúcnosť záložníka v meste City, ktorí sa pripravujú na druhú etapu ligy majstrov Ligy majstrov v zápase s Dynamo Kyivom v utorok večer. Napriek vážnemu záujmu Internazionale a klubov v Číne, 32-ročný záložník nemá v úmysle presťahovať sa do zahraničia.Mesto sa môže zdráhať predať Tourému priamemu súperovi, ale za predpokladu, že jeho rodokmeň bude víťazom domácich titulov anglického futbalu a Ligy majstrov s Barça v roku 2009, a s Tourou, ktorý má na jeho zmluve len 12 mesiacov, “The Guardian chápe, že Touré je otvorený pre prácu pod Guardiola, napriek tomu, že Španiel povolil svoj predaj do mesta z Barcelony v júli 2010 za približne 24 miliónov libier. Neexistujú žiadne problémy medzi týmito dvoma mužmi a vzťahy sú srdečné. V septembri 2014 sa Touré a Guardiola objavili v priebehu niekoľkých sekúnd, keď City prehral Bayern Mníchov v lídri skupiny Ligy majstrov v Allianz Aréne.To vyvolalo kritiku fanúšikov mesta Pobrežie Slonoviny prostredníctvom sociálnych médií. Touré takisto dal za sebou diskusiu o komentároch svojho agenta Dimitri Seluk, ktorý v máji 2014 vyhlásil, že mu City neukázalo dostatočné rešpektovanie oslavuje svoje narodeniny.

Touré sa teší výzve hrať v Premier League a on a jeho rodina sa usadili v oblasti Manchesteru spolu s jeho rozšírenou rodinou. Avšak je tu uznanie hráča, že akékoľvek rozhodnutie o tom, či má zostať v meste na budúcu sezónu, je mimo jeho kontroly. Touré zaznamenal v tejto sezóne osemkrát v 37 zápasoch, aj keď má bol zranený.Nedávny problém s pätami, ktorý ho v sobotu vylúčil z bezradnej remízy v Norwich City, bol siedmym zranením, ktoré udrží v kampani.

Je stále známy Manuel Pellegrini, ktorý uvoľní cestu pre Guardiolu , ako kľúčový hráč. Chilský už niekoľkokrát v tejto sezóne poukázal na Tourého veľký herný temperament a Touré dostal pokutu v zápase proti Liverpoolu, ktorý vyhral finále majstrovstiev jedného majstra v Wembley koncom minulého mesiaca.

Pellegrini medzitým verí, že veľkí hráči mesta sa zlepšia, keď sa klub presunie hlbšie do knockoutovej etapy Ligy majstrov. Mesto drží 3: 1 pred Dynamo Kyiv pred zápasom na Etihad Štadión v utorok večer. Ich výzva v Premier League je neuspokojivá, keďže sú teraz na štvrtom mieste.Napriek tomu, že sa mesto zameralo na štvrťfinále Ligy majstrov prvýkrát, manažér je presvedčený, že jeho najlepší hráči ako Touré, David Silva, Joe Hart, Vincent Kompany a Sergio Agüero môžu nájsť hranicu, čím dlhšie zostanú súťaže.

“To by bolo dôležité, keby sme mali ísť ďalej,” povedal Pellegrini, ktorý verí, že City môže vyhrať trofej. “Áno, samozrejme si myslím, že to môžeme urobiť.” “Keď som hovoril o mojej osobnej skúsenosti, urobil som to s ďalším klubom Málaga a Villarreal, štvrťfinále s oboma klubmi a jedným z nich na semifinále -finálny. Nezáleží na tom, kto musíme hrať, dôležitou vecou je byť v dobrom okamihu s dobrým individuálnym výkonom a hrať ako tím, ako vieme, ako to urobiť.Ak to urobíme, myslím, že môžeme hrať proti všetkým veľkým tímom s veľkými hráčmi. “

Hart zopakoval jeho bývalého manažéra. “Ľudia majú svoje názory na to, čo sa deje v súvislosti s britskými tímami v Európe v súčasnosti, ale môžeme len poslať správu, že sme tu, sme v tom, aby sme ho vyhrali a budeme pokračovať v boji proti “povedal brankár.

Hart sa domnieva, že sa teší najlepšej forme svojej kariéry. “V súčasnosti sa cítim dobre,” povedal. “Pracovali sme spoločne ako tím dlhý čas, cítim sa pohodlne s tým, čo robíme a čo sa snažíme dosiahnuť v klube, takže sa len snažím splácať vieru, že hrá väčšinu aby som udržal moje štandardy tak vysoko, ako len môžem.

“Som na dobrom mieste na veku a v čase svojej kariéry, keď musím byť na tej úrovni, ak chcem hrať v týchto hrách. “

Výzva čeliť Kyjeve, Hart povedal:” Sú späť z ich mini pre-sezóny teraz a späť strieľať, takže to bude ťažká noc pre nás, ale sme pripravení a chceme urobiť viac histórie. “