Warrington vyhral piaty v poradí s neskorou výstavou proti Kataláncom

Po niekoľkých blízkych výpadkoch v posledných rokoch, Tony Smith Wolves skutočne vyzerať skutočnú dohodu v tejto sezóne, toto víťazstvo zdôrazňuje, že ďalej. Nemali to všetko za sebou. Cataláni otvorili bodovanie v deviatej minúte po tom, čo Richie Myler, ktorý opustil Warrington na konci minulého roka, a Glenn Stewart našiel Todda Carneyho vpravo A bývalý medzinárodný Austrália pretekal 30 metrov, aby sa umiestnil vpravo od pozícií. Pat Richards pridal konverziu, aby hostiteľom získal šesťbodový náskok. Ale chyba Louisa Andersona 30 metrov od jeho vlastnej línie umožnila Warringtonovi získať miesto v hre. Gól bol poslaný napravo k Rhysovi Evansovi, ktorý vystúpil z pokusu Pat Richardsa a potom sa ho dotkol.Skúška bola udelená na schválenie video rozhodcu a Kurt Gidley pridal konverzie na vyrovnanie výsledkov.

23 minút, Justin Horo zlomil doľava pre Dragons pred čerpanie full-back a Aby Richards, ktorý sa dotkol v ľavom rohu na jeho štvrtý pokus sezóny. Richards prekonal svoju vlastnú skúšku z dotykovej čiary, aby rozšíril Catalans vedenie na 12-6. Richards ďalej rozšíril vedenie pokutou o 27 minút po tom, čo Chris Hill a Joe Westerman porušili.

P> Warrington prerušil vedenie o pol hodinu, Stefan Ratchford zaútočil na pokusy Myleroveho kopu dole a na zotavenie sa. Na ďalšej hre Sandow poslal na Benedera Currya na ľavú stranu svoj piatý pokus sezóny.Gidley prekonal prerušenie medzery na dva body. Tri minúty pred intervalom Mitchell Dodds utrpel vážne zranenie s podozrivou zlomenou nohou – opustil pole na nosidlách.

Katalánci Otvoril bodovanie v druhej polovici, Carney hrať kľúčovú úlohu poslať Vincenta Duporta v ľavom rohu. Richards prekonal skóre na 20-12. Warrington však odmietol odísť a krátko predtým Matty Russell mohol bežať pred obranou a vytvoril priestor pre Evansa, aby mu dal gól. Druhý pokus o noc na pravom okraji.Gidley premenil na znova to urobiť dvojbodovú hru. Trest na polovicu daroval Warringtonu poľnú pozíciu, ktorú potrebovali na to, aby poslal kráľa nadol po pravej strane pre zápas, ktorý vyhral, ​​opäť zatvoril Gidley.

S katalánskymi strelcami, ktoré stláčali v umierajúcich okamihoch, Stewartovo neúspešné prešitie umožnilo Sandowovi v poslednej chvíli stlačiť. Piaty gól Gidleyho získal víťazstvo pre Warrington.