Teraz sa ukáže pravá sila tímu, burcuje po prehre Kudela

Futbalisti Mladej Boleslavi prvýkrát od augusta zažili horkosť porážky a druhýkrát za sebou doma stratili. Hrozí im tak, že prídu o prvé miesto v tabuľke. Podľa záložníka Ondreja Kudela sa až teraz ukáže, ako je tím v skutočnosti silný.

“Smolný zápas, mrzí to. Teraz sme mali dlhú sériu bez prehry, držali sme sa hore. Ale stále tam sme a teraz sa ukáže, ako silní naozaj sme. keď to ide a všetci sa trepú po ramenách, tak je to v pohode, ale keď sa nedarí, tak sa ukáže pravá sila Betclic bonus mužstva, “ vyhlásil Kudela v rozhovore s novinármi.

Mladá Boleslav pritom mala ideálny vstup do zápasu a gól dala už v druhej minúte. “Nástup bol skvelý, nenechali sme Zlín zaliezť a otvorili sme ich. Chýbal však druhý gól, ktorý by to zlomil.V druhej polovici zčista jasna prišiel loptu za obranu a bol z toho vyrovnávajúci gól. Rozhodli dve situácie a zlínska produktivita. My sme si druhú polovici nič nevytvorili. Mali sme to zvládnuť lepšie, “ hodnotil mladoboleslavský záložník.

Uvedomuje si, že remíza s Brnom aj prehra so Zlínom súvisí so zhoršenou defenzívu. ” S Brnom to bola asi nekoncentrovať, mali sme to lepšie uhrať. Štát sa to môže, ale dostali sme tri góly. Teraz dvaja vlastne z ničoho. Dostávame teraz na môj vkus veľa gólov a musíme sa z toho poučiť. Musíme vychádzať z dobrej obrany ako predtým. Skôr sme si všetci plnili úlohy.Nehovorím, že teraz je neplníme, ale dostávame hlúpe góly kvôli nekoncentrovať, “ mieni Kudela.

Podobne to vidí aj jeho spoluhráč Lukáš Pauschek. ” Vedeli sme, že Zlín má nebezpečné brejky , ale rovnako si s tým neporadíme. A potom máme loptu vo vápne na kopačke a dáme im to rovno na nohu. To sa mi ťažko hodnotí, “ povedal slovenské reprezentant na Bet 365 druhý inkasovaný gól a chybu Lukáša Prútika.

” Je to komplikácie. Zápas sme mali vo vlastných rukách, ale zbytočne sme si to pokašlali. Musíme sa z toho poučiť a ísť ďalej. Musíme sa skoncentrovať na piatok a znova vyhrať. Musíme ísť do budúceho zápasu s čistou hlavou a chcieť získať tri body, “ dodal Pauschek.