STARLIGA: Everton a Sigurdsson prebehli proti šampiónom, ktorí v seriáli?

Robustná belgická pevnosť bola suverénnou najväčšou hviezdou posledného kola. Bournemouth mal štyri góly a trénerov v Starlige získal 20 bodov. Stávkuješ si na Lukaku tentoraz? Môžete určite zaplatiť za to, Everton so siedmimi nehrateľnými zápasmi v rade sa chystá do Middlesbroughu, ktorý trikrát nehrá trikrát proti svojim fanúšikom.

Z Evertonu sa ponúkajú aj ďalšie futbalisti – v Najbodovanejšie šestke hry iDNES.cz STARLIGA sú okrem Lukakua tiež Ross Barkley a Séamus Coleman.

Tréneri tradične veria futbalistom Tottenhamovi a Arsenalu, ktorý v posledných dvoch kolách zlyhal. Úplne vyhorel s Watfordom a potom prehral s Chelsea.Bude sa vrátiť k víťaznej vlne v zápase s Hullou?

Rozhodne nie je isté. Koniec koncov, “Tigre” sa nečakane prebudili pod novým trénerom Marcom Silvom a v posledných dvoch kolách zaznamenali body pre Manchester United a Liverpool. V obidvoch zápasoch držali čistý účet a štyria z nich sa dostali do tabuľky Premier League. Rozširuje svoje série na štadióne Emirates?

Ak spíš veríte Arsenalu, v zostave sa vám určite nestratí Alexis Sánchez, najväčšia hviezda tímu.

A kde hrajú ďalšie tímy z prvých šestky tabuľky? Manchester United privíta Watforda a ako jasný favorit by mohol pritiahnuť pozornosť trénerov. V poslednom kole získali Mchitarjan, Ibrahimovic a Sting Smalling body.V posledných štyroch zápasoch (vo všetkých súťažiach) Manchester tiež nehral doma – tip pre vašu obranu?

Čakáte do pondelka druhý tím Manchester City, ktorý by sa mohol vyplatiť. Tím Guardiol sa nastúpi do Bournemouthu, ktorý nezískal šesťkrát za sebou. Dokonalé vystúpenia zvýšili náklady mladého Gabrielu Ježiša na 9,4 milióna, ale tento útočník by nemal chýbať.

Šéf Chelsea hrá v 25. kole anglickej ligy v Burnley, obhajuje dokonalú domácu podobu. Zo všetkých tímov v Premier League sú tretí pred svojimi vlastnými fanúšikmi, ale stačí to pre body a proti vodcovi?

Rýchlosť víkendu je súboj Liverpoolu s Tottenhamom.Veríte v prvú víťazstvo ligy “Reds” v aktuálnom kalendárnom roku, alebo skôr zostanete na stanovenom trende a vyberiete Spurs pre svoj prehľad.

Neviete, kto dôverujete? Skúste náš tajný tip a verte Swansea. Leicester potrebuje vyhrať a nakoniec vyhrať, ale Swansea, ktorá bola vyzdvihnutá pod Clementom ako Hull pod Silvou, nebude postačovať. Sigurdsson, tretí najlepší hráč v hre, má silné slovo o vašej nominácii.