Sieň slávy hry: Vikingovia začiatok Steelers ako Adrian Peterson sa pozerá na

Záloha quarterback Mike Kafka hodil touchdown prihrávku a beží späť Joe Banyard bežal na ďalšiu skóre na pomoc Minnesota Vikingami poraziť Pittsburgh Steelers 14-3 v nedeľu večer v sieni slávy hry.

Most štamgastov sledovali z lavičky v ročnom výstavu otvárača, vrátane Adrian Peterson a Ben Roethlisberger.

Minnesota quarterback Teddy Bridgewater dokončené 5 zo 6 priechody pre 44 yardov v jeho jednej sérii.Úradujúci Rookie of the Year v noci skončil, keď Steelers zastavili Vikingami na fourth dole uprostred cez prvé quarter.Frank Gifford, NFL sieň slávy a televízneho vysielania, zomrel vo veku 84 Prečítajte si viac

Nastala chvíľa ticho pred výkopom pre sieň slávy bežať späť a dlhoročný televíznej spoločnosti Frank Gifford. Bývalý New York Giants hviezda zomrel v nedeľu ráno vo veku 84 rokov.

Sieň slávy Jerome Bettis mávol moc uterák počas pregame predstavovaní s rozhodne pre-Pittsburghu dav revúci svoj súhlas.Bežiace späť přezdíval “Bus” postavil sa zvyškom novej triedy Hallovu pre žrebovanie, len okamih skutočného hviezdnu silu v noci tučné tvárou mená ešte v uniforme neporušil pot, ak neobťažoval aby vyhovoval up vôbec.

Peterson návrat z dlhého prerušenia bude musieť počkať minimálne ešte jeden týždeň, ak nie rozhodne dlhšie. Bežiaci späť nehral na výstave v takmer štyri roky, je pruh bude pravdepodobne pokračovať. Pozícia Peterson o hĺbke grafu je v bezpečí. Tí za ním nie toľko ako Vikingovia sa snaží stavať na nevyspytateľné, ale občas sľubných 2014 za Bridgewater a prvého ročníka tréner Mike Zimmer.

Rovnako ako Peterson, Roethlisberger prilepené na šortky a t-shirt [All-Pro beží späť Le’Veon Bell a All-Pro široký prijímač Antonio Brown dať dohromady kompletné generálku, dokonca ísť cez zahriatie. Strávili väčšinu noci visí von, len vykonáva notoricky tvrdo pracujúci Brown obľubou prichádza keď roztržito pracoval rotopedu.

Bridgewater obratne vedené Vikingami na 10 skladieb, 51-yard drive v prvom štvrťroku, biť pevný koniec Kyle Rudolph pre dvojicu 11-yard zisky.Skôr než pokus krátky bránku na štvrtej-and-1 z 10, Zimmer rozhodol ísť na to len vidieť Jerick McKinnon zastavil žiadny zisk nos riešiť Steve McLendon, jeden z hŕstky Pittsburgh štamgastov skutočne vziať pole .

s Roethlisberger podaná večer voľno a zvyčajne záložný Bruce Gradkowski čo do činenia s boľavým ramenom, Steelers dal tretí Stringer Jonesovi rozsiahly pohľad. Bývalý Oklahoma hráč sa snaží presvedčiť tím, aby ho na súpiske. Kým tréner Mike Tomlin povedal na začiatku roka tábore Jones bol na “svahu” sa chystá vyhradiť rozhodnutie až po tom, čo videl Jones tváre chlapci v rôznych sfarbených dresov.

Na začiatku sa vráti neboli zrovna sľubne.Jones dokončené 15 z 32 povolení pre 128 yardov a odposluch pričom takmer každý Pittsburgh lapať. Viedol Steelers na svoju jedinú bodovacej jazdy z polovice, nájsť Shakia Phillips 35 yardov štrajku, ktorý zriadil bránku 36-yard Shaun Suisham. Jones tiež premiestnená z Pittsburghu do Minnesoty 1 s menej ako 2 minúty ísť pred prestávkou. Štyri zaskočí, však, produkoval nula bodov. Jones ukončil pohon s tromi priamymi incompletions, posledný pokles o nováčik pevný koniec Jesseho Jamesa i ako dokorán CJ Goodwin zamávala zbesilo za loptou v koncovej zóne.

Minnesota nemal skoro ako veľký problém nájsť koncovej zóne po skoré tesne vedľa.Kafka využil spálenú pokrytie spojiť s MyCole Pruitt pre ľahký 34-yard TD štrajku 4:20 vľavo v prvej polovici roka.

Vikingovia zvýšiť vedenie uprostred cez tretí štvrťrok po 62- yard punt return by bažant široký prijímač Stefon Diggs. Bol zakopol až tesne pred bránkovú čiaru. Bez ohľadu na to, kto hrať neskôr, Banyard vošiel do koncovej zóny, aby bol 14-3.