Ryan Giggs priznáva Swansea stretnutie, ale „ich ambície sa nezhodovali s mojimi“

Ryan Giggs potvrdil, že sa stretol so Swansea City, aby prediskutoval prácu manažéra, ale povedal, že tento krok sa nestal, pretože „ich ambície sa naozaj nezhodovali s mojím“. 3. októbra nahradil Francesca Guidolina, ktorý bol vyhodený po slabom štarte do sezóny. Bradley potvrdil, že sa stretol s americkými majiteľmi Swansea a predsedom, Huw Jenkinsom, pri dvoch príležitostiach, zatiaľ čo Guidolin bol stále na starosti. bol hlásený Giggs bol tiež rozhovor, ale nebol ponúknutý prácu, s jeho nedostatok skúseností medzi záujmami klubovej hierarchie.Daily Mail nahlásil, že Giggs naplánoval backroom tím, vrátane jeho bývalého manažéra tímu Manchester United Nicky Butt, ale bol prehliadnutý po „neohrabanom“ rozhovore.

Keď hovoríme o ITV počas punditry stint pre anglickú hru proti Anglicku Malta, 42-ročná, ktorá sa v roku 2014 ujala vedenia Manchesteru United za štyri zápasy, naznačovala, že má k tejto úlohe svoje výhrady a sťažuje sa na „zmiešané správy“ z klubu.

„ Tam som si užil môj rok vonku…a zavolám Swansea.Stretol som sa s nimi niekoľkokrát, ale nakoniec tu boli len zmiešané správy z futbalovej a klubovej strany, “povedal Giggs moderátorovi Mark Pougatch. “Len som cítil, že ich ambície sa naozaj nezhodujú s mojou, takže to celkom nevyšlo.”

Giggs opustil United v júli po príchode José Mourinho, ktorý ukončil 29-ročnú asociáciu s klubom , Povedal ITV, že v najbližších mesiacoch plánuje pracovať vo vysielaní.

Bradley, ktorý opísal svoje vymenovanie za „špeciálnu“ príležitosť pre americký futbal, začína v sobotu s jeho funkciou Swansea s cestou do Arsenalu. .Sir Alex Ferguson hovorí Ryanovi Giggsovi, že je čas postaviť sa na vlastné nohy. Prečítajte si viac