Rory McIlroyová verí, že v Miami má v rukách kartičku

McIlroy sa na chvíľu rozbehol s ľavou rukou vpravo ako tréningovú cvičku, ale takýto štýl použil konkurenčne až v roku 2008. Prijme takýto prístup z úvodného kola šampionátu WGC-Cadillac vo štvrtok , Po neúspešnom vystrelení minulý víkend predčasne skončil štvornásobný víťaz Hondy Classic. Jordan Spieth, ktorý upadol McIlroya ako svetový hráč na prvom mieste, je medzi tými, ktorí takisto umiestnili krížom.

“Cítil som sa ako pravá ruka sa stávala trochu príliš aktívnou Mŕtvica, “povedal McIlroy. “Takže to je dokonalý spôsob, ako to deaktivovať.Naozaj mám pocit, ako by som kontroloval zavedenie mŕtvice len s ľavou rukou.

“Je to jedna z tých vecí, kde sa cvičenie začalo cítiť trochu lepšie ako skutočná vec, takže som len Bude sa s tým držať. Mám pocit, že to bude niečo, s čím sa budem držať, bez ohľadu na to, aký je výsledok zajtra alebo tento týždeň alebo budúci týždeň. Naozaj sa mi zdá, že mi pomáha, aby som na ňu podal mozgovú príhodu, ktorú chcem. Je to skvelý pocit. Mám pocit, že môžem dať moju úlohu trochu lepšiemu rytmu ako lepšímu toku.

“Ak to nebude fungovať hneď od zajtrajška, neprídeš Uvidíte ma v piatok ráno, keď som opäť uviedla konvenčné.Je to niečo, na čom budem na chvíľu držať. “Bubba Watson: záhada stále hľadá hladké hrany | Ewan Murray Prečítajte si viac

McIlroy sa tak stal len najnovším odborníkom, ktorý sa opýtal jeho názorov na kontroverzný republikánsky kandidát s okamžitou odpoveďou, ktorá je úplne stručná.

Američan “, povedal severný Ír, ktorý má aspoň základňu na Floride. Keď sa stlačíme na rozsiahlejšiu odpoveď, smiavajúci sa McIlroy zavrní hlavou s obavami, čo sa deje na politickej ceste. “Chcem povedať, že nebude vodcom mojej krajiny.” 26-ročný povedal. “Naozaj mi to moc netrápi. Sledoval som to a…Naozaj som si myslel, že som vedel, aká politika bola, kým som začal sledovať niektoré z týchto prezidentských diskusií. “Nehovorím, že politický systém v Severnom Írsku je momentálne príliš silný. Pozrite, nemôžem hlasovať a ak by som mal hlasovať, nie som si istý, že by som chcel hlasovať za niektorého z kandidátov. “Svet No3 bol zranený jeho neschopnosťou prežiť za Uzavretie 36 jamiek na Honda Classic, ale s úspechom a skúsenosťou prichádza perspektíva. “Chýbala mi veľa kariet, aby som vedel, že to nie je koniec sveta,” povedal. “A je to skvelé, že v golfu máte nasledujúci týždeň, máte príležitosť vrátiť sa tam a napraviť to a hrať dobre.” McIlroy bude hrať jednu a dve kolá v slávnej spoločnosti Spiet a deň.Austrálčan v stredu odhalil, že strávil 50 minút minulého týždňa telefonicky Woodsovi a snažil sa obnoviť časť energiou, ktorá sa od augusta minulého roka mierne zhoršila od víťazstva na majstrovstvách sveta PGA v USA.

Ak chceš vybrať mozog človeka, je to ten chlap, “povedal Day. “A zakaždým, nemôžem spočítať, koľkokrát povedal úsilie a myseľ a všetko, všetko muselo veľa urobiť s mysľou.” “Mám všetky veci ] napísané. Vždy som to povedal; Akonáhle sa zlepším duševnú hru pre seba – to je posledný kúsok puzzle pre mňa, verím – myslím, že budem môcť ísť von a len tak zabiť. “

” Hovoriace K nemu, vždy, keď s ním hovorím, je to len zakaždým, keď to príde, je to mentálna, mentálna, duševná húževnatosť, úsilie.Nezáležalo na tom, aké to bolo zlé; Ak to bol kurz, ktorý sa mu nepáčil, mal by ťa len vyčistiť. Nezáležalo to. “To je ten zabijací inštinkt, ktorý musím vrátiť, ako som mal v druhej polovici minulého roka, vrátiť sa a vziať si ho do tohto roka a prejsť s ním.”