Rio 2016: Ako Team GB sú rysuje sa jedného roka ísť

Vzhľadom k tomu, že Veľká Británia získala 65 medailí, pričom 29 z nich zlaté, v Londýne 2012, rovnako ako 34 zlatých zo svojich 120 paralympijských medailí, bolo by to pôsobivý výkon. Športovo-by-športové medaily cieľové rozdelenie nebude uvoľnená až do budúceho leta, ale Simon Timson, výkon riaditeľ UK Sport povedal: “Celkovo možno povedať, s oveľa prísnejšie a náročnejšie proces, boli sme vystupovať na lepšej úrovni ako my pred boli štyri roky 2014 bol lepší rok, pokiaľ ide o míľnik cieľov než 2010. potrebujeme naše veľké zbrane, naše veľké multi-medailové športy vykonať, ak budeme dodávať 66 olympijské a paralympijské 121 medailí. Musíme veslovanie, jazda na bicykli a plachtenie prísť k stolu.To bolo vždy veľkou výzvou, ale my sme vždy pocit, že je možné s ohľadom na sortiment medailí že naše športy sú zamerané na “Rio olympijských hier :. Public skepsa pretrváva ako prípravky blíži finálna koleso Read moreAthletics

Po dokončení štvrtý v track-and-pole medailu poradie v Londýne – za USA, Rusku a na Jamajke – Británia bude vyzerať, aby nadviazala na štyroch zlatých a šesť medailí získal v roku 2012. Pokiaľ ide o zlatú potenciál, známe mená sú v mixe. Mo Farah sa očakáva, že znovu napadnúť v 5000 m a 10,000, zatiaľ čo Jessica Ennis-Hill už kvalifikoval Rio a zaujal po trojročnej pauze.Britské sedmiboji šance sú veľmi silné, s Katarina Johnson-Thompson chystá ísť hlava-to-head s ňou zaujímavou duelu. Tam sú tiež silné medailové nádeje na 4×100 m žien, zatiaľ čo šprintér Zharnel Hughes už preukázala svoj pozoruhodný talent na 200m a 100m, že vyškolení vedľa Usain Bolt na Jamajke a kvalifikovaný pre Britániu cez jeho Anguillian otca. Greg Rutherford vyhral naposledy a ďalšie nádeje v skoku ďalekom, zatiaľ čo vonkajšie šanca patrí Dina Asher-Smith, Robbie Grabarz, Shara Proctor a Tiffany Porter.

Tento test príde tento mesiac na majstrovstvách sveta s šport ako celok pod reflektor a pohltí dopingu krízu.Tam boli sľubné signály v Diamantovej lige, ale v Pekingu bude pivotal.Rowing

Británii dominuje na vode v Eton Dorney v roku 2012, zálievka medailí tabuľku so štyrmi zlaté, dvoch strieborných a tri bronzy. Bolo teda ťažil z najvýznamnejší kus UK Sport financovania post-Londýn – príjem £ 32,6 m medzi rokmi 2013 a 2017 – a niesol niektoré z najväčších britských medailových nádejí. Ženské dvojice a pánske osem sú hlavnými kandidátmi; Helen Glover a Heather Stanning, olympijský, svet a majstri Európy, sa pokúsi back-to-back hry úspechy, zatiaľ čo World Cup pánske osem už vyhral zlatých v Luzerne a Varese tento rok hoci line-up pre Rio je ešte bude potvrdené.Pánske quad sú tiež veľká nádej, zatiaľ čo Katherine Grainger je v strede jej comeback sezóny po dvoch rokoch von a bol pretekanie s Vicky Thornley v dvojskif. double Ľahký dámsky of Kat Copeland a Charlie Taylor tiež uchádzači

Pri pohľade pred majstrovstiev sveta vo Francúzsku na začiatku septembra dobrý, GB získal osem medailí na nedávnom Svetovom pohári v Luzerne. – zozadu iba na Novom Zélande v postaveniach – čo dominoval talianskej nohu svetového pohára v June.Sailing

Veľká Británia vyhral päť plachetníc medailí v Londýne 2012 sa Sir Ben Ainslie zaistenie len zlato.Ainslie, Iain Percy a neskoré Andrew Simpson všetci presťahovali do Ameriky Cup arény v následku a zatiaľ čo ich odchody spôsobilo určité obavy, pokiaľ ide britských medailových nádejí v Riu, vyhliadky zostávajú dobré. Cieľom tímu je znovu zabezpečiť päť medailí a existujú reálne šance v každom z 10 tried, ktoré budú sporné. Giles Scott je v dobrej pozícii, aby aj naďalej, kde Ainslie skončili v triede Finn, sa majster sveta neporazený v takmer dva roky, zatiaľ čo v roku 2012 striebro medailisti Hannah Mills a Saskia Clark sú mimo aby pomstil svoju porážku pred tromi rokmi v triede 470.Ostatné nádeje patrí Luke trpezlivosť a Elliot Willis v mužskom 470 triede, a v Laser Nick Thompson je zameraný na výber na svojich prvých hrách.

V slušnej kondícii, mať zabezpečené miesto v každej olympijskej kvalifikácii na poslednú tohtoročné majstrovstvá sveta v Santander. Tím je v dobrom zdravotnom stave, a nové talenty spájajú s predchádzajúcou hry medailistov. Facebook Twitter Pinterest Giles Scott je v dobrej pozícii, aby nasledovať Ben Ainslie stopách v triede Finn. Foto: David Jones / PABoxing

Ďalšou silnou oblasťou pre Británii v roku 2012, kedy boli vyhral päť medailí vrátane troch zlatých.Proces Rio kvalifikácia je pomerne zložitá a pokračuje, ale podobný záťah je cieľom všetkých troch ženských a 10 mužských hmotnosti divízií. Nicola Adams sa bude snažiť, aby to back-to-back zlaté pri zotrvačné hmoty, ktoré majú tiež získal tituly v Commonwealthu a európskej hry Od Londýna. Sandy Ryan zostúpi z 64kg do 60kg a mohol tvrdiť, zatiaľ čo Savannah Marshall má potenciál napadnúť aj keď v poslednej dobe stratila v prvom stupni Európskych hier. Británia má šancu po sebe super silný olympijských titulov, ak Joe Joyce môže pokračovať v jeho výbornú formu a emulovať Anthony Joshua.Anthony Fowler nemusí mali to najlepšie z rokov na strednej váhe, ale 24-ročný zostáva medailu nádeje, zatiaľ čo vzrušujúce nové talenty Josh Kelly a Qais Ashfaq boli sklopená ako hviezdy budúcnosti.

príliš skoro na to povedať, s formou a fitnes premenlivé. Avšak vzhľadom na to, že Anglicko trumfl boxerské postavenie na Hry Commonwealthu a tam boli zlatých pre Adams a Joyce v Baku, čo sa objaví na course.Swimming

Jednou z porazených financovania po sklamaním vystúpenie v Londýne, kde oni nedokázali vyhrať zlato a trvalo len tri medaily celkom. Avšak kúpanie je v súlade sa odrazí späť, a to na sľubnom na minuloročných Hry Commonwealthu.Adam Peat vyhral Commonwealth a európske tituly v roku 2014 a je popredným uchádzačom o 100m prsia potom, čo rozbil svetový rekord v apríli. Jazz Carlin tiež dojem na Glasgow 2014 a nemohla napadnúť v 800m voľný spôsob, ako by James Guy v 400m, Chris Walker-Hebborn na 100 m znak a Siobhan-Marie O’Connor v 200 m individuálnej zmes. Zlepšenie pokračuje do majstrovstiev sveta v Kazani, kde tím – kto vyhral iba jeden bronz v roku 2013. – sú na ceste za nárazník medailu záťahu

Rebecca Adlington je presvedčený, že britský tím sú v najlepšej forme vôbec.Oni vynikal vlani v lete a už má dve zlaté na svety, Peat bitie Cameron van der Burgh v 100m prsia a James Guy pridávajú k svojmu striebro v 400 m voľný spôsob sa zlatom v 200m. Facebook Twitter Pinterest Adam Peat oslavuje po nastavení svetový rekord vo svojom mužskom 50m prsia semifinále na majstrovstvách sveta v Kazani. Foto: Michael Sohn / APCycling

Pravdepodobne najväčšou oblasťou záujmu. V Londýne, GB dominuje na ceste a dráhe, najmä v velodrom, kde sir Dave Brailsford tím vzal pozoruhodných deväť medailí, vrátane siedmich zlatých. Brailsford má pretože odišiel do tímu Sky, s Shane Sutton zintenzívnenie ako technický riaditeľ.Britský vystúpenie na tohtoročných tratí majstrovstvách sveta v Paríži bolo veľkým sklamaním, tím nedostatok vyhrať jediný zlatú medailu na akciu prvýkrát v 14 rokoch. Bez odišiel Sir Chris Hoy a Victoria Pendleton, bude teraz až do Laury Trott, Joanna Rowsellová a Jason Kenny, aby zvýšili ako vedúcich jazdcov. Avšak, britský ženy snaha tímu zostanú, ale boli porazení Austrálie vo finále na svety, prvý porážka po štyroch rokoch. Až sa uvidí, či Becky James sa môže vrátiť do svojej najlepšej forme a či Sir Bradley Wiggins bude vybraný.

K dispozícii by mal byť úspech v Brazílii vzhľadom k nesporným talentom, ale veľké zbrane musieť prísť k stolu v budúcom roku.Na trať majstrovstvách sveta prišiel do Londýna v marci, čo bude kľúčom k posilneniu dôvery po Parížskej malátnosti.