Quique Sánchez Flores chce, aby Watford vyhral bez opakovania proti Leeds

Quique Sánchez Flores povedal Watfordovi, že chce skončiť v piatom kole FA Cupu proti Leedsovi na prvom pokuse. Hrali v sobotu v Leeds na Vicarage Road a chceli pokračovať v nezabudnuteľnej sezóne, okrem pokroku v pohári, vidí tiež tvrdo tlačiť do cieľa v hornej polovici Premier League.

Watford je deviaty v tabuľke, ale má k dispozícii kľúčový beh prístrojov, ktorý ich vidí ale pred tým, ako sa stretne s piatimi po sebe nasledujúcimi stretnutiami proti 10-členným stranám v Manchester United, Leicester, West Ham, Stoke a Arsenale. Pred týmito zápasmi si Watford vezme Leeds a Flores sa snaží dokončiť prácu po prvýkrát sa pýtať. “Nechceme prehrať, len chceme vyhrať,” povedal manažér.

Leeds je v šampionáte 16. miesto a ich jediným výhrou v posledných štyroch zápasoch bol víťazstvo 2-1 proti Boltonovi štvrté kolo FA Cupu. Flores povedal: “Videl som, že Leeds hrá v Ligy majstrov proti Valencii a videl, aký dôležitý bol tím, ale futbal je futbal, je veľmi ťažké vedieť, čo sa stane v budúcnosti.Teraz sú v majstrovstvách, ale rešpektujeme históriu tímu.

“Pre nás majú dobrý tím, hrajú síl, pokúšajú sa hrať futbal, majú troch hráčov v strede ktorí chcú dobre hrať, musíme premýšľať o tom, ako hráme túto hru. Nebude to ľahké, majú naozaj dobrých hráčov, budú chcieť vyhrať. “

Flores urobil svoju domácu úlohu v Leeds, ale hovorí, že jeho pozornosť bude zameraná na to, čo urobí jeho vlastná strana. Povedal: “Sme v úlohe napraviť náš tvar, náš systém a teraz sa viac zameriavame na náš tím ako na druhý tím, ale to nie je len v FA Cupu.” povedzme, že keď hráme proti inému tímu, 80% je pre nás a ďalších 20% je pre druhý tím. Väčšinou ide o to, čo môžeme urobiť, a potom sa pokúsim znížiť útok druhého tímu.Máme misiu pre každý zápas – chceme vyhrávať každý zápas. Tento zápas je trochu iný, pretože je to prvýkrát, keď hrám kolá, ktoré sú len jeden zápas, je to ako finále. “

Watford urobí neskoré rozhodnutia o tom, či má zahrnúť Miguela Britosa a Josého Očakáva sa, že bude hrať Manuel Jurado, ale Costel Pantilimon, ktorý je doteraz obľúbeným brankárom Watforda v súťaži.

Flores povedal: “Je pripravený. Je to veľmi dobrý brankár, má dôveru a musí hrať. “