Prečo protestovať počas hymny je konečným hriechom v Major League Baseball

Adam Jones pracuje v meste, ktoré naďalej prežíva rasové otrasy, takže možno nie je náhoda, že baseballový najjasnejší hráč afrických amerických sociálnych otázok nazýva Baltimore domov. Avšak Jones ukázal, že sa nebojí zdieľať jeho myšlienky na kontroverzné protesty Colin Kaepernick počas národnej hymny, aj keď jeho vyhlásenia vyjadrujú určitý strach. “Baseball je bielym športom,” povedal Jones tento týždeň USA. “Máme už proti nám dva štrajky, takže by ste sa tiež mohli vyhnúť z hry. Vo futbale nemôžete vykopať. Potrebujete tých hráčov. V baseballe nás nepotrebujú. “

Baseball, ako hovorí staré príslovie, je rovnako americký ako jablkový koláč.Hra, ktorá už nie je tak populárna ako NFL, je takmer taká americká ako vlajka, ktorá letí na ihriskách, a hymna, ktorá sa odohráva pred každou jednotlivou hrou od roku 1940. Je to hyperpatriotické miesto a Jones je presvedčený, že jedným z dôvodov, prečo sa protest nerozšíril na Major League Baseball, je to, že protestovanie prostredníctvom takýchto symbolov na jednom z jeho posvätných diamantov môže mať ešte menej podpory od fanúšikov, majiteľov, front office členovia a spoluhráči. Ešte horšie by to mohlo viesť k ružovému skĺznutiu.

Aká myšlienka od Jonesa. V hre, ktorá má jednu z najnáročnejších disciplín vo všetkých športoch a zasiahla guľatú guľu s guľatou pálkou, je Orioles Outfielder presvedčený, že aj tí, ktorí majú tento vzácny talent, by sa mohli dostať zo zoznamov, aby sa rozprávali.Pretože v ich počte nie je žiadna sila, Afroameričania by sa mohli ocitnúť mimo prácu za to, že vyjadrili svoje osobné názory na tému, ktorá sa naďalej trhá na americkej sociálnej štruktúre.

“Prvý pozmeňujúci a doplňujúci návrh hovorí, že máme slobodu prejavu. Máme byť tak voľní, tak zadarmo. Ale kedykoľvek v Spojených štátoch hovorí niekto o farbe, z nejakého zvláštneho dôvodu vždy dostáva surový koniec dohody. To naštve, “dodal Jones.

Možno ďalší dôvod, prečo sa protest nerozšíril na baseball, je samotná povaha samotnej hry. V NFL je biť niečo, čo sa deje na každej hre každej hry. V baseballe sa džbánky predtým z vlastných dôvodov hodili na talíře.Zatiaľ čo to môže znieť extrémne, Ryan Dempster priznal, že v roku 2013 odpálil Alex Rodriguez kvôli jeho pocitom o liekoch zvyšujúcich výkon. Ak sa džbán vehementne nesúhlasil s protestom hráča počas národnej hymny, kto by povedal, že nemusí hľadať svoju vlastnú odplatu? Možno, že posúvanie do sekundy je o niečo ťažšie. Snáď štrajková zóna rozhodcu je trochu širšia.

Jones, za všetok svoj pohľad na túto tému, sa nebude pripojiť k Kaepernick. Povedal Baltimorovi slnku, že počas hymny nebude klečať, pretože jeho otec a brat slúžili v armáde, že vlajka má osobný význam.

“Niekedy sa o tom musíme rozprávať,” povedal Jones aj Slnko. “Sme tí, čo ľudia počúvajú. Sme tí, čo ľudia stávajú stále. Bola to správna príležitosť.Vedel som, že sa od neho budem odvrátiť. To je len časť toho, kedykoľvek budete hovoriť, ale na konci dňa, ak sa začnú ďalšie rozhovory, som šťastný. “Videá týždňa Fanúšikovia Dodgersa napadli štadión Yankee na Pondelok, rozvíjanie tifov v Bronxe, kilometrov od ich starých Brooklynských hradieb. Facebook Twitter Pinterest Tifos čas na štadióne Yankee

Pohyblivá kapela LA tiež mala tú správnu rolu, obľúbenú zábavu miestnych bieliacich tvorov, priamo na dvore Bomberov.

Medzitým Yasiel Puig, ktorý bol údajne 20 minút od Milwaukee do Ryan Braun v termíne 31. augusta, zasiahol svoju tretiu domácu jazdu od chvíle, keď sa vrátil z neplnoletých, a získal chválu od manažéra Daveho Robertsa za to, že ste pripravení vystúpiť z lavice.Áno, to je pokrok, ale aj keby táto záležitosť bejzbalu nakoniec nefungovala, určite by Rams mohli urobiť ešte horšie tým, že vloží “divokého koníčka” do svojho sortimentu cheerleading. Yasiel Puig (@YasielPuig) #puigyourcheeleader #goDodgers #goRams @ JaredGoff16 pic.twitter.com/naD7vkz78Sep 11, 2016Výpočet týždňa

Ak 10 ľudí bude mesiac Big Papi, budú zatknutí. Ak 10.000 ľudí bude mesiac Big Papi, povedajú svojim vnúčatám, že sú tam. Buď tam.

To je miestny Bargain Jerk – alebo aspoň to je jeho prezývka. Pán Jerk spustil moonbigpapi.com, aby poskytol to, čo považuje za správne zbohom pre Davida Ortiza vo svojej poslednej hre na štadióne Yankee.Čo motivovalo pána Jerka k takémuto holdu?

“Keď Ortiz povedal:” Rád by som…v mojej poslednej hre pre ľudí na štadióne Yankee, aby mi dal stojaci ovace, “povedal som si,” Áno, a ľudia v pekle chcú ľadovú vodu “Kto je bližšie k víťazstvu: Donald Trump alebo mláďatá?” Tento týždeň by mal byť tento týždeň: kto je bližšie k víťazstvu, rozhodca Joe West alebo Chicago Cubs?

V pondelok v St. Louis sa Západ rozhodol prepísať pravidlá baseballu. Kontroverzná udalosť chcela počítať s návštevou migrátora Miguela Monteroveho na džbánku Kyleho Hendricksa ako druhú cestu smerom, čo znamená, že hurler by musel byť odstránený.To bolo novinkou pre mláďatá, pretože iba výlety do kopca manažérmi a pitching tréneri predstavujú oficiálne návštevy.

Aby bol spravodlivý, Montero určite zastavil na čas, pretože štartér Hendricks práve mal jeho no-hitter zlomený hore v deviatej smene a manažér Joe Maddon potreboval, aby sa dostal bližšie, Aroldis Chapman, pripravený rýchlo. Západ spozoroval cielené meškanie a presťahoval sa do neho tým, že vytvoril nové pravidlo, žiť na poli. To je celkom inovatívna hra v ump známom ako “Cowboy”, ktorý sa zdá, že túži reflektor, a to ako na poli a na javisku. Samozrejme, Maddon okamžite vyšiel, aby argumentoval, dostať sa vyhodil počas kričať zápas so západom.Boj trval dostatočne dlho, aby dostal Chapmana ihrisko, ktoré potreboval na zahriatie, kubánca nakoniec dostal šetriť a Cubs si vzal hru 4-1 a posunul sa o ďalší krok bližšie k hlavnému titulu NL. Joe West sa ešte viac priblížil k baseballovej hanbe s jeho jedinečnou špeciálnou značkou rozhodcov. Cubs vyhrávajú a ich magické číslo je tri! Ako sa deti na tento týždeň hrýzli Goose Gossage? Nie je to bunková ebracia Joe Horn, ani “sexuálne sugestívne” post-TD zobrazenie Antonia Brown, ale Red Sox sa pomaly odbúravajú bariéry v zábavnom oddelení, čo je jasné porušenie bežných pravidiel bejzbalu. Facebook Twitter Pinterest Red Sox sú v treťom stupni vinní zo zábavy.

Husa: prečítajte si ich práva. Deväť myšlienok v poradí 1) V NL sú tri tímy, ktoré súťažia o dve divoké karty playoff.Aj napriek mnohým zraneniam v dôsledku ich kľúčových zranení a sezónnym stratám vo svojom prostredí, zdá sa, že New York Mets má vďaka rozvrhu, ktorý zahŕňa Minnesotu, Miami a Philadelphii na úseku. Bullpen v San Franciscu, ktorý je teraz držiteľom konkurzov (to znamená vy), pretože výbor Joe Nathana (Santiago Casilla, Hunter Strickland, Sergio Romo, Javier Lopez a Will Smith to nedokončili). / p>

Casilla vyháňala sedem z 37 šancí a tím sa od prerušenia dostal do voľného pádu. St Louis dosiahol päť po sebe nasledujúcich kampaní, ale bol šokujúci doma s nevysvetliteľným domácim rekordom 31-38. Žiadny tím nemá lepšie OPS a bežecké čísla na ceste, čo znamená, že keby Karty dokonca mali pulz doma, nebolo by to v tomto neporiadku.Aj napriek vedomostiam zainteresovaných strán, táto divoká karta má napísané karty a obrie.

2) V pretekoch AL divokých kariet sú lovci a loviaci. Boston Red Sox, Baltimore Orioles a Toronto Blue Jays sa usilujú o titul divízie a potenciálnu útěchovú cenu víťazného súboja smrti.Detské tigre, Houston Astros, New York Yankees a Seattle Mariners sú prenasledovacími balíčkami, zatiaľ čo vládne Champs, Kansas City Royals, húpal novinky, že Lorenzo Cain bude vypnutý na týždeň s vyvrtnutým zápästom, má vonku čo bolo najlepšie.

Wannabes prišli vlnami: minulý týždeň to boli Baby Bombers na koni prekvapujúcom víťazstve, keď sa stali legitímnymi vyznávačmi a teraz sú to námorníci, ktorí sa posunuli zo šiestich na tri do stĺpca strát, aby ste sa dostali do preteku.Pred týždňom zanechal mŕtvych, Seattle stále bojuje s neveriacimi v sabermetrickom svete: dávajú M 16% tvorby play-off, zatiaľ čo Vegas ich má rád ešte menej, zhruba 3%.

Takže ak si kúpite do týchto čísel, tím Robinson Cano a Kyle Seager, ktorý má najtichší OPS v baseballe (.890), nebudú prelomiť najdlhšie postseason sucha v baseballe. Našťastie už mali baseballové playoff v sezóne v Safeco Field: nedávno prehrali hadicu na single-a Northwest League postseason matchup, s Everett AquaSox prinášajúc dlho očakávanú tichomorskú Northwest playoff party do Seattle. Tekvica Spice Kate (@ 1nceagain2zelda) Tak šťastná, že v Safecu prišla oslava playoff.Vďaka @EverettAquaSox pic.twitter.com/BRLCTVglGmSeptember 10, 2016

3) Cincinnati Reds Joey Votto dostane veľa hokejky od tých, ktorí veria, že prvý baseman obetuje celkovú produkciu v prospech jeho bezkonkurenčného výberu ihriska , Avšak aj jeho najdivokejší kritici by mali ťažko argumentovať svojou druhou polovicou produkcie. Od prerušenia má Votto astronomický OPS 1.150, ktorý má spolu so základným percentom viac ako .500 a priemerom viac ako .400, čo je číslo, ktoré sa musí zaradiť medzi najlepšie oproti druhým polčasom všetkých čias. Niet divu, že slugger je v takej dobrej nálade – Votto, ktorého nečakané späť-a-von s určitými fanúšikmi v tejto sezóne zanechal veľa byť žiaduce, skutočne zdieľal päť s ventilátorom a dal mu loptu.

p> 4) Dobrá správa pre Jána Moncadu?On bol menovaný 2016 Hráč menšinovej ligy roka Baseball Amerika po vyslaní .918 OPS, to najlepšie z jeho kariéry, vrátane jeho času na Kube. Zlá správa? Moncada vyhral deväťkrát za sebou, pričom sa dostal do čarodenia roztrhania Ricka Ankiela v roku 2013, ktorý zaznamenal deväť po sebe idúcich strikeúch. Faktor v nedeľu baserunning gaffe, ktorý videl, že stojí medzi prvou a druhou základňou, zatiaľ čo odvrátil od domácej dosky, na pop-up s dvoma výstupmi namiesto zaokrúhľovania základne, a to je to hrubý štart pre fenom. Ako dlho môže Boston udržať ho na poli počas pretekárskej súťaže, zostáva byť vidieť, ale môže to byť dobrý čas spomenúť, že aj Willie Mays bol poslaný ako nováčik.

5) Kto by Texas Rangers rád čelil v play-off, ak dostal voľbu?To by bolo Houston Astros, ktoré sa v tejto sezóne dostali do zeme a vyhrali rekordy 15-3 proti svojim súperom Lone Star Sate. Ak by Houston nemohol zbierať ani 8-9 rekord proti Rangers, vyhrávali by dva zápasy v pretekoch divokých kariet. Namiesto toho čelia obrovskému boju o to, aby sa dostali späť k späť play-off prvýkrát od roku 2004 a 2005. Medzitým, v utorok proti Houston, Adrian Beltre to urobil v poslednej Texasovej porážke ‘Stros.One kolena je všetko, čo potrebuje .

6) Bryce Harper môže hrať druhú husle k neohroženému Danielovi Murphymu v tejto sezóne v DC, ale stále je úžasný.MLB (@MLB) Ste práve tak úžasný, @ Bharper3407. #BatFlip https://t.co/mT0L5U9UBiSeptember 11, 2016

7) Toronto Troy Tulowitzki a Tampa Bay Steven Souza Jr skoro prišli na rany kvôli jednoduchému nedorozumeniu.

Souza si myslel, že narazil na deviatym jednosmerným dvojzákladným homerom, ktorý by dal lúčom vedenie, a preto sa pozrel na loptičku trochu príliš dlho, kým nebol zachytený na výstražnej trati. Jays catcher Russell Martin povedal Souzovi, že “rozdrvil loptu”, ale Rays outfielder myslel, Martin bol rozzúrený na jeho rozšírené pozorovanie loptu. Súza sa chcel ospravedlniť Martinovi za jeho dlhý pohľad, ale dialóg medzi týmito pármi bol nesprávne interpretovaný Tulowitzkim, ktorý sa zmýlil s tým, čo si myslel, že je Souza showboat. Lavice sa vyčistili predtým, ako všetci prišli na to, ako je to všetko hlúpe. Dostanete to všetko?Facebook Twitter Pinterest Ty si povedal čo?

8) Brian Dozier prelomil značku Alfonso Soriano v roku 2002 v americkej liga pre domáce preteky primárnym druhým basemanom v sezóne. Nie je príliš hlboký do sémantiky, ale Dozier má len 38, kým skutočne hrá druhú základňu, takže naozaj potrebuje ďalších dvoch, aby prešiel Soriano. Celkový rekord je 42, stanovený Rogersom Hornsbyom s Cardinals späť v roku 1922, realistický cieľ s ohľadom na Dozierovu druhú polovicu napätia.

9) A nakoniec, Keith Hernandez nikdy predtým nemal silnú hru…až do teraz. Cut4 (@ Cut4) ICYMI: Keith Hernandez môže mať najvýkonnejší zvýrazňovač na svete. https://t.co/MrhabgH4gh pic.twitter.com/keNgYTec0qSep 13, 2016