Prečo je prenos Neimara na PSG podobný Apokalypsy

Generácia $. Prečo je prenos Neimara na PSG podobný Apokalypsy
On nie je zradca. Zrádci už nie sú.

Fanúšikovia futbalu sú ľudia so špeciálnou duševnou organizáciou. Samotná myšlienka choroby pre tento alebo ten klub je trochu masochistická. Je to taký sen, zvýšený na absolútne a upevnený na tróne. Muzikári pre dospelých netrpia toľko zo svojich žien, ale z tímov. Či už to môže byť, kto by to nebolo hranie, bez ohľadu na to, ako veľmi to nie je špinavá. Toto je legalizácia utrpenia. Všetky tieto myšlienky svätej oddanosti sa dlho kultivovali vo fanúšikových piesňach. Čo Liverpool «Nikdy chodiť sám», že Spartak “v červenej a bielej srdce vždy a až do konca”, ktorý spieva o jednotu ducha a tak úbohé.

Generácia $. Prečo je prenos Neimara na PSG podobný Apokalypsy
Foto: SI, Barcelona

Bolesť, v skutočnosti je veľmi konzervatívna. Stadionnaya verejnosť nemá rád ísť verejnosť s bedrovou kaviarne nudlz o týchto oholený pripomínajúce Cyclops bytosti brány do kolien. Fanúšikov nič spoločného s elitnými hrnčeky divadelné Bohemians alebo nalachennymi Tušer nočných klubov okuliare od Chanel. Nie, to je iné. Nie je to však o londýnskej vipke. Ide o populárny tribún nejakého keltského parku. Zdá sa, že takéto snobky popudne nazývajú obyčajných ľudí?

Táto vonkajšia charakteristika je pokrytím vnútorného sveta. Tento vnútorný svet s jeho špecifickými hodnotami je konzervatívny. Miluje ľudí, statočný, odvážny, verný, diamanty a iné logá bozkávanie, s ohľadom na ventilátora tribúny príbuzných. Vnútorný svet futbalových obyčajných ľudí – je niečo divokého, provinčné, trochu barbarské, nemotorný-direct.

Preto – idoly. Francesco Totti, Steven Gerrard, Frank Lampard.

“Už ste niekedy počuli o hádzanie chudobnú rodinu, aby mohli žiť s bohatým cudzincom?” – pod týmto heslom, Totti hral celú svoju kariéru v “Rómov”. Aj fanúšikovia nepriateľa ho prehliadli.

“Keď zomriem, neberte ma do nemocnice – vezmi ma do Anfielda. Narodil som sa tam, zomriem tam, “povedal Gerrard. Enfield kričal, keď Steve strávil posledný zápas v červenom tričku.

Frank Lampard sľúbil umierajúcej matke, aby neopustila Chelsea. A on je tiež legenda.

Sú to ľudia s nápadmi. Ľudia, pre ktorých možno vynašiel futbal. Ľudia, kvôli ktorým sa mnohí stali chorými.

Keď Luis Figo presunutá z “Barcelona” v “Transformers” (všetci boli dobre vedomí peňazí), hádžu prasacej hlavu na neho a zakričal “zradca”. Keď Vladimir Bystrov prechod od “Zenith” v “Spartacus”, a potom zase späť, fanúšikovia viseli transparenty “skazili – hnúť!” Torres pískol košele Higuain utopil na toaletách.