Prečo by sme sa mohli postaviť proti Unibet a možno sa opýtať, či je v poriadku

Vo väčšine prípadov sa pevne držal vo svojom žánri a zriedka prekvapený, ale jedna podskupina sa objala. Zaoberajúc sa odhaľovaním záhady, ktorou je Nick Kyrgios, jeho profilár Michael Steinberger zameral svoje pozornosti na posadnutosť tenisovej hviezdy s Pokémon Go, ktorý v čase, keď spisovateľ strávil s Kyrgiosom, neustále hral s jeho okolím – pár mladých Unibet tenisových vyhliadok, 13-ročný Tauheed Browning a 14-ročný Langston Williams.

Bolo to toto:

Spojili sa s Kyrgiosom nad spoločným nadšením s Pokémonom Go, hry, a tri boli zrejme teraz neoddeliteľné.Oni išli do filmov a do nákupnej zóny spoločne. A tiež to, čo sa týka priateľky Kyrgia a profesionálnej tenisovej hviezdy, Ajla Tomljanović: Tomljanović zdá sa, že zdieľanie pozornosti svojho priateľa s Browningom, Williamsom a Pokémonom – hoci neskôr v deň fotografovania v West Palm Beach, vyjadrila mierne rozčúlenie, keď Kyrgios, povolaný do skrine, Unibet požiadal ju, aby prevzala svoju hru , “Nepracujem s Pokémonom s tvojim sedemročným priateľom,” povedala.Kyrgios ju rýchlo opraviť, aj keď nesprávne:, On je 10, nie je sedem. ‘

Existuje celý rad záverov by ste mohli čerpať z toho, zahŕňajúce to brať úplne vážne, ale dojem, že nechal na mňa že tvárou v tvár nespočetných tlaky celkom brutálny a nemilosrdné profesionálny šport, nick Kyrgios je nielen odolávať dospelosti, on odnímaní sa ďalej späť do pohodlia detstva – na záchvaty hnevu, nálada-hojdačky, výlety do kina s 13- rok-starý a Pokémon Go. Hovorí trochu o ňom a divnom svete tenisu, ale tiež hovorí o nás veľa a o spôsobe, akým sme sa s ním Unibet zaobchádzali.Nie je divu, že by sa mal obklopiť deťmi a ich uncynický, otvorený pohľad na život. Neskôr v profile Steinberger vidí Kyrgia v plnom prúde na praktických súdoch, na ktorom sa “len chce hrať body “a vzdáva sa po pätnástich hodinách behu komentára na pobavenie tých, ktorí sa pozerajú, vrátane jeho dvoch mladých priateľov, ktorí sa nakoniec dostanú aj na súd. V stredu Kyrgios “tankoval” servisný bod v Shanghai Masters, čo je zjavne problematické, ale keď sa pre neho rozlúčil zápas, vyzdvihol aj to, prečo by sme mohli odolať tomu, aby sme chlapca a možno len sa opýtajte, či sa cíti v poriadku. Menej ako pred týždňom získal Kyrgios svoj prvý titul ATP singles na japonskej otvorenej scéne a objavil sa ako svetový beater.Lleyton Hewitt povedal, že by sa mal zaujímať o trofej Australian Open. O niekoľko dní neskôr Kyrgios vyzerá, že chce, aby sa stredový súd otvoril a prehltol ho. To sú dosť divoké výkyvy a pády pre jedného mladého človeka v priebehu jedného týždňa. Čo sa stáva jasným, je, že Kyrgios nie je viac schopný zvládnuť zosilnené emocionálne výzvy života žijúceho v intenzívnom svetle pro tenis ako ktorákoľvek iná osoba jeho veku, a teraz existuje silné množstvo dôkazov na záver, že jeho Unibet vyrovnávacie mechanizmy naozaj nie sú až na špecifikáciu. Napriek tomu je, myslím, realista a celkom sebavedomý. Povedal to po zápase: “Chcete si kúpiť vstupenku? Príďte sa pozerať na mňa. Vieš, že som nepredvídateľný. Je to tvoja voľba. Nerobím vám nič.Nemá vplyv na to, ako spím v noci. ”

Spochybňovali ste poslednú vetu, pretože medzi kontrolou svojich médií v sociálnych médiách a hraním počítačových hier sa v najlepších prípadoch zriedka spája, ale ktorí iní ako organizátori turnaja a komisári integrity môžu povedať, že Kyrgios im v skutočnosti niečo dlhuje? Možno jeho sponzori? Možno jeho rodina? Určite nereprezentuje svoju krajinu, keď je tam na takomto turnaji. Aj keď sa rozpadá, je viac zaujímavý ako väčšina hráčov, keď hrajú dobre.

Kyrgios hovorí, že nedokáže pochopiť frustráciu fanúšikov. “Vôbec nemôžem pochopiť,” povedal dnes. “Nevedia, čo prechádzam, takže nie, nerozumiem tomu.” Nevedia, čo prechádza.To je výhovorka pre dieťa a trochu klišé, ale je to aj pravda.Bolo by zbytočné vymyslieť si Unibet akékoľvek pochopenie toho, aké to je byť ním – to všetko tým výbušným talentom a surovými, detinskými emóciami, ale úplnou absenciou ochrannej vrstvy, ktorú potrebuje na ochranu pred katastrofálnymi momentmi.

Ak sa niekedy ocitnete na turnaji, na ktorom sa hrá Kyrgios, nemusíte ho len pozorovať na strednom dvore – aj keď to určite patrí jeho talent – pretože tam je na okraji ohraničený podozrivého, cynického a voyeuristického pohľadu divákov väčšinou stredného veku, ktorí si môžu dovoliť sedadlá blízko akcie. Namiesto toho ho pozorujte na praktických súdoch, kde môžete vidieť úplne prejav svojho druhého svetového talentu, ale aj vnútorné sily, ktoré neustále pracujú na jeho zrušení; dychacie oči, motor-úst, detská krehkosť a nepozornosť.

Okolo tých praktských súdov, ktoré si zakrývajú krky, lezú ploty a kričia svoje meno, uvidíte aj úplne iný dav, s ktorým Kyrgios najľahšie identifikuje a ten, ktorý vidí to najlepšie a najhoršie sama o sebe odráža takmer vždy, keď hrá: deti.