Plzeň – Lugano 4: 1, odplata sa domácim podarila, dva góly dal Krmenčík

Druhý gól pridal domáci útočník po spätnej prihrávke od Řezníka strelou medzi nohami brankára. Bežala dvadsiata minúta a Plzeň viedla 2: 1.

Hostia totiž skórovali po štvrť hodine po krásnej akcii Marianiho, ktorý prešiel medzi obrancami a technickou strelou z diaľky priamo do šibenice zaskočil zkoprnělého Hrušku.

Plzeň si okrem gólových situácií v prvom polčase z hry vypracovala už len nádejnú strelu Hrošovského z diaľky, pred odchodom do šatní si však pomohla štandardky.A keby v závere mieril z priameho kopu rovnaký hráč presnejšie, mohli domáci súperovi na spiatočnú cestu do Švajčiarska pribaliť “Bura”.

“Viktoria Plzeň bola v prvom polčase extrémne produktívne, z piatich striel dala tri góly. Prvý polčas veľmi ovplyvnil zvyšok zápasu. Hoci sme mali tri gólové šance, dali sme jediný gól. Napriek tomu som s našim výkonom hlavne v prvom polčase spokojný, “povedal hosťujúci kouč Pierluigi Tami.