Nedostatok vitamínu Z. Nová výzva pre “Barcelona”

Nedostatok vitamínu Z. Nová výzva pre “Barcelona”
Vasily Legeydo – o tom, že Katalánci majú takmer žiadne hviezdy.

Barcelona nie je zvyknutá strácať. Jej štýl – to nie je sofistikované ovládanie lopty a prenos, jeho štýl – to všetko iba v spojení s konštantnými víťazstvo. Na poli, na trhu prenosu. Z pozície silná “Barcelona” Vzal som od ostatných klubov tých hráčov, že potrebuje, a predal tí, ktorí nemohli dať jej dostatok.

“Barcelona” s jeho kultom majestátnosti, zoznam titulov je dlhší ako Deyneris Targaryen, viaczväzkový filozofický Cruyff, Van Gala a Guardiola so svojím nabychivshimsya fúzatý idolu Messi, ktorého chrám sa nachádza hneď vedľa chrámu veľkého neoddeliteľné Xavi a Iniesta. Tento “Barcelona” vyšiel “Arsenal” London mesiáš Terri Anri a vhodený do popolnice talianskeho šampionátu drahé vinutia karate Ibra. Teraz, “Barcelona” bol v situácii, v ktorej často opustili ostatné.

Nedostatok vitamínu Z. Nová výzva pre “Barcelona”
Foto: ESPN, cieľ, PSG

Hovorí sa, že po tom, ako ona má len dole, Katalánsko – Futbal na horu Olymp a tak ďalej. Ale Paríž je krásne mesto a prechod na 200 miliónov je skutočným Hollywoodom. Neimar bude teraz hlavnou hviezdou nie klubu, ale šampionátu. Nie slávny atlét, ale národný poklad. Čo je v Paríži? Eiffelova veža, Mona Lisa, Neimar.

Neimarove ambície sú veľmi jasné. Bolo zaujímavé sledovať, či tam bude podobná všeobecne, ale keď je to niekto z vrcholov vonkajšej rovine je zrelý na takúto transformáciu. Ronaldo povesti o túžbe odísť “skutočné” Každé leto pobyt na kuriózne vtipy hlavné nečistoty, ktoré by mali byť chválený a upokojiť. Messi navždy stúpla nad časťou futbalového sveta ako prevody, zbavenie nám príležitosť ho vidieť na daždivé noci v Stoke.

Ukážkovým príkladom talentovaný hráč, ktorý sa ukázal byť príliš vlasteneckej alebo dostatočne ambiciózna ísť nahlas – Totti. Ďalej uviedol, že “Manchester” nie je bez Rooneyho, tak neopustil any “City” alebo v “Chelsea”. A možno to z dobrého dôvodu: v posledných troch rokoch pôsobenia v “United” je lepšie zabudnúť a hlasno prechodu by pomohol oživiť niekdajšej plameň.