Na otázku tvaru jej dodá: “a sú tiež v poslednej dobe si zahral v červenej farbe

Na otázku tvaru jej dodá: “a sú tiež v poslednej dobe si zahral v červenej farbe, prečo sú v bielom” Vaše úsilie vysvetliť o tom, že domáci tím sa rozhodne o tyčiniek a čapíkov v očiach, o tom, že v prípade, že “Spartacus” hrá s niekým z Moskvy – to neznamená, že pole je neutrálne, je to všetko zbytočné. Spýta sa “a v čom naše?”, Aj keď druhý tím bude hrať zelene.

3. Carrera už nie je “Uchi krásny”

Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa. Pretože toto je treshakPhoto: RPL, R-Sport, WP, Spartak, RT v ruštine, cieľ

Na planéte Zem nie je žena, ktorá nemá rád Massimo Carrera. Len ak nie je lesbička alebo nie je chladná. Carrera je apoteóza ženskej chuti. Každá školačka chce, aby jej 16-ročni spolužiaci vyzerali ako 53-ročná Carrera. Pretože “ooo, lícne kosti”, “Ooo, štetiny!”, “Ooo, kabát” a tak ďalej.

Všetka táto tekutina sa týka telegenických očí a sexuálneho vlnenia nebude s vašimi rukami, ak sledujete futbal sám alebo s priateľmi. Vrátite sa na Zem a znova posúďte Carreru ako trénera, nie ako Gosling.

4. Messi – nie v “Spartacus” a nemáte stúpať, prečo

Zápasy “Spartacus” je lepšie sledovať bez dievčaťa. Pretože toto je treshakPhoto: RPL, R-Sport, WP, Spartak, RT v ruštine, cieľ

A tiež Ronaldo, Sanchez a Andre, Boh odpusť mi, Gomesh. Glushakova, Kombarova, Bokketti a iní exotici stačia vo vašom svete. Už ste s nimi vyrástli ako s vašimi príbuznými. Tu opäť Kombarov dodáva presne do nohy ochranca oponenta, tak si berie ďalšiu 5x, tu Glushakov minie loptu Glushakov je unavený, to je Bocchetta rozhodol, že Kutepov … no, čo nafig Messi ???

“Spartacus” je chudobnejší ako “Barcelona”. Nie, nie je to kvôli tomu, že Rusko je chudobnejšie ako Španielsko. Nie, Messi nekupovala, je to ich žiak. Neviem, prečo nemôžeme pestovať vlastné. Neviem, prečo je Davydov horší. Nie, hráči Spartaku nie sú nominovaní na Golden Ball. Nie, nebudeme sa pozerať na vaše hlúpe “Barcelona” v baru!

Ak nie je žiadna dievčina, bude v miestnosti iba jeden kapitán: Denis.