Mimochodom, v zápase v Sofii debutoval na 17-ročný zrenice

Mimochodom, v zápase v Sofii debutoval na 17-ročný zrenice “Ajax” Matthijs de ligt, čo môže nakoniec stala ešte jedna nádej pre Holandsko. A čo teraz? Namiesto radostné realizácia nočnej more sna sa obrátil v tvare: už po niekoľkých minútach na ihrisku, že je to boj kôň zmeškal svoj náprotivok, že chovateľ. Ale neponáhľajte na vine mladíka v zlej hre, pretože je to rozumné otázka spôsobila samotnú skutočnosť, že právny zástupca na pojednávaní. Áno, ten iste nadaný, ale aj pre prvý tím “Ajax”, hral niekoľko hier doteraz, takže to, čo bolo náhlenie ju hodiť do téglika z kvalifikačných zápasov, z ktorých každá je teraz veľmi dôležité pre holandský?

Vyblednuté tulipány – poslovia víťazstvo. Prečo musí Holandsko hrať konzervatívne? Foto: FIFA.com, goal.com

Áno, Blind urobil chybu, ale urobil niečo, čo mnoho trénerov pred ním úplne dôverovať mladé talenty. Je pravda, že je stále potrebné vziať do úvahy, že časy sa menia a je potrebné, aby sa k nim mohli prispôsobiť. Podľa spoločnosti Blind je prepustenie mladých hráčov do dôležitých zápasov dlhou tradíciou holandského národného tímu. Danny nie je jedným z tých, ktorí ju porušia, ale z toho dôvodu je teraz nezamestnaný. Logika spočíva v tom, že keby to fungovalo pre Johana Cruyffa a Louisa Van Gaala, malo by to taktiež skončiť? Nie, nie.

V oranžovej bohatými tradíciami, ale aj teraz, že od vynálezu celkom futbalu, fascinovaný svetom, už viac ako 40 rokov, nemôžu prestať vracať do tej doby. V tejto malej krajine, najviac nejako verí, že čas, aby sa dosiahlo v roku 1974 sa ukázalo, že je v mnohých ohľadoch veľmi dôležitých pre celú hru, musí priniesť úspech v dnešný deň. Áno, vy ste to všetko pochopili a uvedomili si to, ale prečo by sme mali zabudnúť na rozvoj futbalu?

Vyblednuté tulipány – poslovia víťazstvo. Prečo musí Holandsko hrať konzervatívne? Foto: FIFA.com, goal.com

Takáto stagnácia zasiahla veľa postáv holandského futbalu a nielen slepého. Toto je mentalita vlastná v subkortexe lebky. Avšak, pre rôzne pamätať mnohí skeptickí k tomu, že v roku 2014, Van Gaal hral na majstrovstvách sveta je úplne uzavretý okruh 5-3-2 namiesto 4-3-3 temperamentný. Národný tím dosiahol výsledkov, pričom bronzovú medailu, ale zdalo sa, že efektné, pre ktorý je často kritizovaný doma.