Lidl pomenoval oficiálny supermarket futbalového tímu Anglicka

Nemecký diskontný reťazec Lidl bol vymenovaný za oficiálny supermarket anglickej futbalovej reprezentácie.

Od utorka bude nákupca na báze Neckarsulmu oficiálnym dodávateľom vody, rýb, ovocia a zeleniny pre chlapcov Roya Hodgsona v rámci trojmesačnej trojmesačnej dohody s futbalovou asociáciou. Bude tiež oficiálnym dodávateľom rýb, ovocia a zeleniny pre Škótsko a Wales po podpísaní podobných zmlúv s ich ekvivalentnými futbalovými organizáciami.

Táto dohoda sa vzťahuje aj na podporu futbalu na najmenších miestach vrátane poskytovania 1,5 miliónov profesionálnych tréning pre deti v Anglicku, Walesu a Škótsku.

Ryan McDonnell, nákupný riaditeľ spoločnosti Lidl UK, povedal: “Je to fantastická príležitosť pre spoločnosť Lidl, ktorú sme obaja nadšení a mimoriadne hrdí na to, že sme súčasťou.Tešíme sa na budovanie úspešných partnerstiev s anglicky, škótskymi a waleskými FA pri rozvíjaní športu na národnej i komunitnej úrovni. “Martin Glenn, výkonný riaditeľ FA, povedal:” Lidl sa k nám pripojil vo vzrušujúcom čase, keď sa zameriavame na podporu hnutia na základe lepších zariadení a koučingu.Program zručností je skvelou príležitosťou pre mladých ľudí zapojiť sa do hry, zdokonaliť ich talenty a zabávať sa. “Tesco podpísal podobnú dohodu s FA, aby bol oficiálnym supermarketom tímu Anglicka pred Majstrovstvá sveta 2010 v Južnej Afrike neskôr povedali, že to pomohlo predaju televíznych prijímačov.

Predajca mal aj samostatné sedemročné usporiadanie na podporu futbalu grassroots s FA, ktorý sa minulý rok skončil, keď sa spoločnosť snažila vyrovnať sa so skokom v zisku a účtovným škandálom. príbeh o dvoch Lidls: je supermarket pripravený na vyššiu rebrand?Prečítajte si viac

Supermarket a ďalšie tri hlavné tradičné reťazce: Asda, Sainsbury a Morrisons boli nútené znížiť ceny a profitovať, aby zákazníci prešli na rýchlo rastúce diskontné spoločnosti Aldi a Lidl.

Väzba Lidl s futbalovým tímom Anglicka predstavuje ďalšiu fázu jeho ambície stať sa hlavným britským maloobchodným predajcom.

Spoločnosť prispôsobila svoje rozsahy tak, aby zahŕňala viac čerstvých potravín pochádzajúcich z Veľkej Británie a mení svoje obchody, aby odrážali britské očakávania vrátane zákazníckych toaliet a širších uličiek.

Lidl plánuje investovať £ 1,5 miliardy amerických dolárov vo svojej prevádzke v Spojenom kráľovstve v najbližších troch rokoch, pretože zintenzívňuje expanzia obchodov a otvára 40-50 ročne, v porovnaní s 20 v roku 2014. Spoločnosť tiež zrekonštruje až 150 existujúcich miest Koncept budúcnosti “skladovať budúcnosť” v priebehu nasledujúcich troch až štyroch rokov.

Lidl prvý 2 milióny libier budúcnosti sa otvoril minulý týždeň v Rushden, Northamptonshire.Budova s ​​rozlohou 1 400 m² je jednou z prvých obchodov spoločnosti Lidl vo Veľkej Británii so zákazníckymi toaletami, zariadeniami na výmenu detí a vlastnou pokladňou. Tento článok bol zmenený 17. novembra: spoločnosť Lidl je oficiálnym dodávateľom futbalového tímu Anglicka, nie ako pôvodný nadpis povedal aj Škótsko a Wales