Fit do mojich 40 rokov: ‘mesiac dennej jogy ma urobil nemožným žiť s’

Niektorí ľudia ukončia svoju 30-dňovú výzvu s novou definíciou svalov; Stále vyzerám rovnako. Ani by som nepovedal, že by som rozšíril svoju sadu zručností na jogu, aj keď som si po prvý raz v nohách predstavil nohy, čo bolo asi najviac gymnastická vec, ktorá sa mi kedy stala. V zrkadle som vyzeral, akoby som sa snažil plaziť pod nákupným vozíkom, pretože som opustil svoje slovo.

Je nemožné štandardizovať čas, ak robíte jogu každý deň, takže kde som mohol, Urobil som neskorý ranný automat na letisku Fierce Grace v južnom Londýne a večer, keď som musel. Bolo to dva týždne, kým som identifikoval vzor: triedy založené na rýchlom prechode cez 26 pozícií, čo je dôvod, prečo sa neťahajú a zameriavajú sa na rôzne veci – flexibilitu, silu alebo intenzitu.Ľudia majú tendenciu uprednostňovať tie, v ktorých sú dobrí. ak ste silní, mali by ste sa sústrediť na flexibilitu. Skutočne je to preto, že ste silní, zakladateľ Fierce Grace Michele Pernetta vysvetlil, že pravdepodobne nie ste veľmi flexibilný. Po veky mi jemné rozdiely medzi triedami unikli. Ale do tretieho týždňa, mal som obľúbené – hlboké jadro – čo nebolo to, čo som mal robiť (Pernetta hovorí Wild, čo je kardio, alebo Classic, ktorý je meditatívny, by vyhovoval mojej vysokej / nízkej energetickej úrovni).

Hot jóga má strašidelný, skoro predtónny účinok: nikdy nič nenapravíte (aspoň som to neurobila), ale môžete cítiť, ktoré kúsky vášho tela vám budú rozdávať 20 rokov. l,[[0bd3be60dc11dd68f2a04bba2f8478a4,”.Tiež, ktorý naklonenie jedného dňa zamrzne krk, ktorý z vašich chrbtových svalov sa spolieha tak silno na ostatných, že už nefungujú.

Nie je to vôbec rozptyľujúce – skôr sa cítim náhlemu náhlemu náporu , neskutočne úcta k môjmu telu. Keď som stretla Pernettu, povedala: „Si ako ja, si chudá vata. Váš zápas bude vždy, aby sa sval udržal. “Bol som potešený. Nie preto, že mi volala chudá, ale preto, že povedala, že som ako ona.Fit v mojich 40 rokov: ‘Môžete si urobiť cvičenie len pomocou svojich skupín tela a odporu’ Prečítajte si viac

Do konca tretieho týždňa , Bol som v stave intenzívnej vnútornosti; všetko – vzor na krčmovom koberci, tvar cudzincovej hlavy – ma priviedol do spomienky. Potom prišiel štvrtý týždeň a viac dráždivý stav obrovskej energie a nekonečnej možnosti.Môžete si len predstaviť, aké je to nemožné žiť. Jedinou možnosťou je pokračovať; Ak sa môžete dostať cez prvé tri mesiace, mudrci hovoria, že budete robiť jógu navždy.

Nemôžem uveriť, že to hovorím, ale nič iné sa nezatvára. / p>

Ak sa chystáte vykonávať každodenné cvičenie, rozloženie vašej súpravy skôr, ako pôjdete do postele, je polovica bitky.