Dzyuba v ruskom futbale často zapálil motivačný impulzy

Dzyuba v ruskom futbale často zapálil motivačný impulzy, takže výzvou pre nadchádzajúce zápas špecifické pre neho – na osviežiť myseľ všetky flashbacky Spartak: Odkazy na prenájom, “pláva” sa Fedun a fanúšikov, nedôvery a problémy s platom – jeho alebo Bystrov – how čokoľvek. Tieto inšpiratívne myšlienky pomôžu Artyomovi stať sa jedným z hlavných hrdinov šarže v “otvorenej aréne”.

Vsadím sa na cieľ Dzyuby. Dosť hovorí, je čas to urobiť.

Alexander Egorov

V októbri 2016, keď “Spartacus” porazil “Ural” na ceste, som srdečne pozdravil 44-ročného arbitra od Saransk.

Od tej doby, biele zuby strážca zákona hodil si futbal 15 navyše kg, udelil Pontus Vernbluma prvú červenú kartu v Premier League a brilantne obliehal CSKA tréner Viktor Goncharenko.

5 ľudí, ktorí vyhodili zápas “Spartacus” – “Zenith” Foto: rsport.ru, majstrovstvá

Ľudia si mylne myslia: sudca, ktorého po zápase nie je pripomenutý, je dobrý. Toto nie je celkom správne tvrdenie. Napríklad som nemal šetriť na chvály pre rozhodcov Alekseya Nikolaeva, na konci októbra genius strávil derby “Spartakus” – CSKA Moskva (3: 1). Nie je žiadna karta.

Stretnutie medzi “Zenith” a “Spartacus” Egorov snažil len raz – to bolo v septembri 2013 a potom tímu St. Petersburg porazil hostí s výsledkom 4: 2, a červené a biele dostal 3 žltých kariet.

Teraz je Alexander Yegorov v dokonalom poradí – je dôveryhodný. Ignorovať prísť konečným arbitrom v hre tejto úrovni je jednoducho nemožné, a tak chcem veriť, že nakoniec sme na vedomie saranchanina láskavé slová namiesto faulu, ako v známom prípade Sergejovi Ivanovým.

Fedor Pogorelov

Verejnosť je pobúrená, sociálne siete bzučia s rozhorčenie, akoby sa to stalo po prvýkrát. Nikdy taký nebol, a tu znovu: fanúšik “Zenith” je menovaný komentátor na zápas s “Spartacus”. Ako odborník bol zvolený bývalý futbalista a televízny moderátor “Match TV” Evgeny Savin.