Dan Biggar skóre všetkých 19 bodov ako Scarlets poraziť Bordeaux-Begles

Dan Biggar nastrieľal všetkých 19 bodov, aby Ospreys spoločný vrchol Pool Two v európskom Pohári majstrov, ale to bol nepresvedčivý výkon proti Bordeaux.

Rozhodujúci moment prišiel v 44. minúte, keď sa wing Jean-Baptiste Dubí bol vylúčený za vysokú a nebezpečnú výzvou na Biggar. Bordeaux bolo 13-12 vpredu v tejto fáze potom, čo skóroval hra je prvý pokus cez Félix Le Bourhis.Biggar išiel na päťku, ktorú potom prevedený, a skončil so štyrmi tresty.

Pierre Bernard pridanej komparz po Le Bourhis ‘skóre a kopal dva tresty, s jeho nahradenie, Romain Lonca, obrážanie penále v druhom half.Thomas Waldrom vedie Exeter k výhre bonusového bodu nad Clermont Auvergne čítajte viac

Scarlets pripomenúť Wales pravidelní Alun Wyn Jones, Dan Lydiate, Biggar a Scott Baldwin k základnej zostave po všetci vynechal minulý týždeň víťazstvo u zebry.

Bordeaux vyrobené 13 zmien z víťazstva v lige minulý týždeň cez Stade-Français.Boli schopní zahrnúť Australia prop Sekope Kepu, ale jeho krajan Adam Ashley-Cooper bol prítomný spoločne s Francúzsku lietať polovicu Lionel Beauxis.

Scarlets urobil jasný začiatok, a ak návštevníci nedbalo išiel ofsajd, Biggar kopol ľahký trest dať jeho strane tretej minúty náskok. Že polčas bol zrušený o dve minúty neskôr, aj keď, keď Bernard odpovedal zložitejšie výstrel.

Napriek tomu, že stratí svoje vedenie hostí pokračoval mať lepšie z úvodných výmen a mal prvú skutočnú príležitosť ujať otvorenie pokus. Od len vnútri jeho vlastnej polovici, Biggar zachytil telegrafoval Bernard odovzdať závod preč, ale fly-polovicu postrádal tempo ísť celú cestu.Bol nútený kopať dopredu, čo umožnilo Dubí vrátiť a jasné. Biggar čoskoro robil napraviť tým, že kopne svoju druhú penaltu dať hosťuje 6-3 výhodu na konci prvého štvrťroka.

Ako hra postupovala, Bordeaux rástol v dôvery, zarábať viac držanie a územia, a oni zaslúžene kreslil úroveň, kedy Bernard vypálil cez vynikajúce dlhého doletu úsilie.

Scarlets utrpela veľkú ranu v 29. minúte, keď bol kapitán Jones dostal žltú kartu za ťahaním nadol jazdné linka-von, a opozícia stvoril ihneď zaplatiť.Z nasledujúcej línie francúzska strana nasala domácu obranu, aby opustila Le Bourhis s jednoduchým nábehom na pokus, ktorý Bernard previedol. Späť prišli Ospreys a dva tresty od Biggara na oboch stranách Interval znížil vedenie na jediný bod pred tým, než bol Dubié vyslaný. Ospreys okamžite profitovali z toho, že vyskúšali len to, keď Brendon Leonard poslal Biggara, pričom lopta skončila so skvelým kopcom.

S štyri minúty zostávajúce, vrtuľa Jean-Baptiste Poux žltú kartu ťahať nadol jazdné linka-von, ale ich 13 mužov v dňoch po dôkladne zaslúžený bonusový bod.