Cronk kick potopí Tigre ako Cronulla thump Canberra

Nikoho to neznamená lepšie ako Cooper Cronk.

S hrou na línii, Cronk, ako urobil pre svoj klub a stav toľkokrát, zaviedol spojkový terč, aby vystrelil Melbourne Kontroverzné 19-18 NRL víťazstvo nad Wests Tigers v Leichhardt Oval. Obe strany mali šancu vyhrať, s Wests Tigers polovice Mitchell Moses a Luke Brooks rovnako ako Storm kapitán Cameron Smith chýbajúce zábery na poli V cene skoro v prvom sektore nadštandardného času Cronk v 85. minúte vstúpil, aby viedol svoju stranu k piatemu víťazstvu v sezóne.

Na otázku, či Tam bol niekto iný, ktorý by radšej mal vedľa neho v tých momentoch spojky, Smith povedal, že no.Widdop svieti ako draci prelomili sucho, aby porazili zlaté pobrežie Titans Prečítajte si viac

“Len vie, ako sa dostať do Tam správnu pozíciu a kedy vytiahnuť spúšť, aby mal výstrel, “povedal Smith.

” Myslel som si, že čaká príliš dlho v tejto súprave, ale vedel, akú pozíciu Chcel sa dostať do seba, je v týchto situáciách veľmi pokojný a urobil to už pred niekoľkými veľkými pódiami. “Bez kapitána Aarona Woodsa, Sauaso Suea a Davida Nofoalumu boli Tigre na krku Ale nemohol sa dostať cez čiaru.

Jason Taylor si svalil jazyk vo svetle NRL, ktorý vysielal edikt minulý týždeň pripomínajúci trénerom, že nekritizuje zápasníkov, ale odmietol uznať akékoľvek výhovorky. “

” Nemôžeme použiť tieto výhovorky, dostali sme sa do extra-time, “povedal Taylor.Čo je skvelé, je to, že sme sa dostali do extra-time. Boli sme za šiestimi bodmi a bojovali sme o to, aby sme dosiahli skóre.

“Robili sme rovnako ako Melbourne Storm, ale len kopali lepší terén ako my.”

Po Na konci 12-4 v prestávke, Storm sa zdalo, že sa plaví k víťazstvu na zadnej strane pochybné pokusy o debutanta Suliasi Vunivlau a Marika Koroibete. Keď Vunivlau zhromaždil Tigers fullback James Tedesco vysoko a uvoľnil loptu, Storm sa dostal do poľa. Vunivlau prešiel druhým dňom v pravom rohu a Tedesco ešte 50 metrov za hru.Fijianský leták sa následne dostal do správy, čo viedlo k otázkam, prečo by sa hra nemala vrátiť späť.

Posledný prihrávok v Koroibeteovej skúške od Ben Hamptona sa tiež zdal byť vpred. >

Boli tiež odopreté možné tresty v prvom polčase, keď Chris Lawrence bol držaný späť naháňať kop Robbie Farah. Zatiaľ čo bol Richie Kennar následne hrešený, je pravdepodobné, že Lawrence bol istý, že bude skóre. Storm prop Nelson Asofa-Solomona by mal byť aj hriešnikom na druhú polovicu cesty na Mojžiša, ktorý ho uvidí Pod kontrolou výboru pre kontrolu zápasov. Facebook Twitter Pinterest James Maloney sa snaží uniknúť riešeniu.Fotografia: Lukas Coch / AAP

Medzitým sa Cronulla objavil ako pravý štvrtý súper len tesne pred štvrťhodinovou značkou sezóny NRL po ich 40-16 demontáži v Canberre. > Na zadnej strane brilantného Ben Barba dvojitého a vedeného Jamesom Maloneym a Andrewom Fifitou, Sharks vyzerali každý krát na premiership hrozbu v roztrhnutí zranenia-hit Raiders. To bolo ich štvrté víťazstvo v V poradí sa dostali na 5-2, s výrazným štartom a dobre po tom, ako vyplienili z blokov, aby boli 0-4 v minulom roku. Ale najdôležitejšie bolo, že si dali veľké skóre, niečo, čo Sa zriedka robilo počas sezón 2015-16.Zatiaľ čo boli preslávené ako škrabkáni a bojovníci, ukázali, že sa vyvíjajú na hladkú útočnú jednotku. “Pravdepodobne sme boli tímom za posledné roky, kedy môžeme ísť do bojov a vyradiť to , Ale schopnosť dosiahnuť skóre 40 je potešujúce, “povedal tréner Shane Flanagan.

” Nedostali sme to príliš často.Dúfam, že to môžeme urobiť viac pravidelne tento rok. “Scott vyzýva na výzvu Michaela Morgana Roos ako Cowboys thrash Souths Čítať ďalej Žraloky sú teraz umiestnené v prvých štyroch na treťom mieste, len za posledným Rok veľkých finalistov Brisbane a North Queensland. “Myslím, že sa rozvíjame,” povedal Flanagan. “Zlepšujeme sa týždeň po týždni, ale v nás je stále ešte veľa vylepšení.” Overnight, Brisbane päť-ôsmy Anthony Milford sa obrátil na majstrovskú triedu, aby viedol jeho stranu k víťazstvu o 53-0 cez Newcastle S Corey Oates tiež pytlovať hat-trik, pretože zostali na vrchole stola. North Queensland medzitým ohnal svoje premiership sval s 44-18 demontáž South Sydney v piatok, ktorý ukázal, že vyzerajú v dobrom stave Byť prvým back-to-back majstrov v priebehu viac ako 20 rokov. Warriors snuck doma 24-20 proti Canterbury, ale bol udrel veľký úder, keď hviezda nábor Roger Tuivasa-Sheck opustil pole s možným Sezónne zakončenie zranenia kolena. Po neúspešných bodoch v predchádzajúcich dvoch výpravách sa St George Illawarra vrátil do víťazného kruhu, keď Josh Dugan vystrelil na víťazstvo 19-14 na Gold Coast.

Kieran Foran sa vrátil do Brookvale Oval, úspešný s Parramattom, ktorý sa neskoro zhromaždil, aby porazil Manly 22-10 na štvrtok Deň, aby si sadol na štvrtý.