Ale ten svet, ktorý je pochopiteľný pre myšlienky dobrých starých konzervatívcov bolesti

Ale ten svet, ktorý je pochopiteľný pre myšlienky dobrých starých konzervatívcov bolesti, už nie je. Existuje ďalší, post-Guardard svet. Už nie je možné vnímať prechod ľudí z ich rodného klubu ako niečo nepríjemné. Nemusia byť vôbec vnímané.

Neimar prechod od “Barcelona” v PSG na plat 30 miliónov eur (plus 40 – otec), nemusíte pískať. Nepálite jeho portréty, neohrozujte ho, nezaútočujte na letiskách a nehádajte do neho. Nezaslúžil si to. Je úplne iný. V klasickom pohľade nie je futbalista. Z pohľadu tých pokrytcov a duchov, ktorí nejako spojili klub a srdce. Je to herec.

V Barcelone mal veľkú úlohu, hoci nie hlavnú. A teraz bude mať v PSG úlohu vo všeobecnosti. S elegantnou prezentáciou nové fanúšikovia s novým poplatkom za streľbu. Možno skôr či neskôr je nominovaný na Oscara. Oh, ospravedlňujem sa, na “Zlatý ples”.

A tu neznamenáte, že ste roztrhli detský kúsok. O tom, že ste dieťa na sebe tričko, o tých portrétov z fotografií z neho, o spomienkach, ktoré žijú. Toto je kecy, nikdy to nebude chápať. Ghouls to pochopili, ale nie on.

Nikdy nebude kupovať celý pás novín, aby sa rozlúčil s fanúšikmi “Barca”. Namiesto toho zorganizuje boj. Nebudú tam žiadne stojace stánky, nebude sa hovoriť o veľkosti. Hovorí, Piquet, ktorý je – a to zaslali fotografie na zdieľanie Instagram, a vlastne len bude hrať o čas, aby jeho otec zaplatil bonusy. Nepotrebujú ho všetky tieto igrilky v osude. Je to pre teba, pre chorého, niečo bolo odstránené. A má len nového producenta.

Generácia $. Prečo je prenos Neimaru na PSG podobný ApokalypsePhoto: SI, Barcelona

On – generácia Pogba, Lukaku generácie, generácie strimyaschih v šatni s hráčmi vlastného emodzhi a Barbera. Má iný svet, rôzne hodnoty. Ak mu za to odovzdal 222 miliónov vyplatených prostriedkov do Realu Madrid, odišiel do Realu Madrid. Iba v prípade, že neexistuje konflikt titulov sponzorov alebo stopy PR ľudí. To všetko nehovorí o Neimare. Len – o čase. Futbal sa stal skvelým kino. A ten starý, nervózny futbal, s balíkom cigariet, bojov a zábavy, prišiel Apokalypsa.

Christian Bale odmieta konať v pokračovaní “Batman”. Neimar sa presúva z Barcelony do PSG. Tieto správy sú teraz v rovnakom rade a znamenajú to isté.

Akonáhle sa hlavná brazílska generácia presťahovala z PSG do “Barcelony”, aby prijala “Golden Ball”. Jeho meno bolo Ronaldinho.