5 ľudí, ktorí vyhodili zápas “Spartacus” – “Zenith”

5 ľudí, ktorí vyhodili zápas “Spartacus” – “Zenith”
Títo ľudia sa môžu stať hlavnými predstaviteľmi dlho očakávanej hry. Niektoré z nich si dlho zapamätáte.

Quincy Promes

Zo Luis nie je zaznamenal na jar, hru c «Ufa” (1: 3) zranený podkolennej šľachy, a ak africký ešte vyjsť na ihrisku, otázka fitnes a implementačných aspektoch sa nikam v nedeľňajšom zápase.

Podobné zranenie a Luiz Adriano, ktorý zaznamenal marcové stretnutie s “Krasnodarom” (2: 2). Šanca hrať proti “Zenith” od brazílskeho je menej ako to dopredu z Kapverd.

V októbri Melgarejo v Jekaterinburgu potrestal “Ural” (0: 1). Aj Lorenzo v minulom týždni zaznamenal v Ufe, ale len tento cieľ nevyriešil nič. Vo veľkých zápasoch sa názov Paraguaja zriedka vidí.

5 ľudí, ktorí vyhodili zápas “Spartacus” – “Zenith”
Foto: rsport.ru, majstrovstvá

Paradox: Spartak má problémy s útočníkmi, ale s útokom nie je problém. Po prvé, je to zásluha promesa, ktorý robí všetko nemožné nejako zatieniť ohnivé útočníka “Ural” Ilyin. Odpusť mi porovnanie Arethy Franklinovej s Anastasia Zadorozhnaya.

Bez legrace: Quincy urobil remízu s “Loco” (1: 1), zobral tri body v zápase s “Orenburg” (3: 2), s trestom navrhol víťazný gól v bráne “Ufa”. Promes je červený a biely motor, ktorý bude pre hráčov Zenitu mimoriadne ťažké muffle.

Artem Dzyuba

Problémy s Frontline “Spartakus” – vynikajúca voňajúce kvety, zatiaľ čo “Zenith” na hrote útoku zakorenia osamelý, vratkú a už dávno zabudol súťažné bobule Bush.

Naozaj má k dispozícii Massimo Carrera niekoľko aktívnych centrálnych útočníkov a Mircea Lucescu má len jednu. Danny na triede ide pešo, Bezgólová sucho Juliano v Premier League v novembri minulého roka, Kokořín nakoniec premenil v tlčenie o sviatkoch učňa, tak Artem spočíva všetky nádeje útočia na modro-bielo-modrá.