Champions Cup štvrťfinále ukazuje krásu a brawn najlepšieho Anglicka

V súčasnej dobe sú v Európe dve najlepšie futbalové lopty a Exeter a dvaja z najlepších futbalistov v Európe, ktoré sa dočkali v turnaji majstrovstiev sveta v Championship Championship, čo sa stalo hanbou, keď sa stretli na sobotňajších štvrťfinále, pretože jeden z nich bude musieť ísť , Samozrejme, na tejto strane je zaručené poloprevené miesto, ale radšej by som ich nechal od seba oddeľovať. Takže máme dve celosvetové štvrte, so Saracens a Northampton, dve Z najlepších bet365 tímov v Anglicku, tiež proti sebe. Víťazi týchto dvoch väzieb sa v semi-finále hrávajú navzájom.Exeter a Wasps sú na druhom a treťom mieste v Premiership, takže sú dosť dobré na to, aby porazili niektorú z ostatných, ale myslím, že na najvyššej úrovni súťaže knockout pevný, silný rugby trumf tekutina, futbal rugby.

Je skutočne ťažké analyzovať body rozdielu, ktoré sa rozhodnú pre Wasps v Exeter, pretože sú takmer zrkadlové obrazy navzájom. Obaja majú prvotriednu mentalitu a majú nebezpečenstvo v kľúčových oblastiach s Nathanom Hughesom / Thomasom Waldromom v No8, George Smithom / Julianom Salviom na openside a Charlesom Piutauom / Jackom Nowellom. Vosy majú s Christianom Wadeom, Elliotom Dalyom a Frankom Halaimom trochu viac individuálnej iskry, zatiaľ čo Exeter je možno trochu viac súdržnej jednotky, ale tieto rozdiely sú okrajové.Okrem vôle bet365 bonus domácich výhercov je veľmi ťažké zavolať.

Osi budú dúfať, že sa Dan Robson vráti na scrum – polovica z poranenia, ktorá ho vyradila z víťazstva proti Northamptonu. nedeľa. Craig Hampson, loď z Bristolu, sa naplnil a urobil dosť dobre, ale obrátil sa na hráča, ktorý bol v klube len pár mesiacov a ktorého najlepšia forma sa ukázala v šampionáte nie je ideálna v európskom štvrťfinále. Útoky na oboch stranách sú veľmi podobné a obaja posúvajú veľa ľudí do obrannej línie, čo môže povzbudiť tímy, aby sa dostali na vrchol. Ale žiadny z týchto tímov to nebude chcieť urobiť na začiatku, radšej namiesto toho, aby bežal s loptou. Takže ich silné stránky by sa niekedy mohli vzájomne zrušiť.V hre rock, papier, nožnice sa trik musí líšiť od súpera, ale správne.

Pri súbojoch bude vôňa pravdepodobne mať hranu v šrotu a Exeter, s Geoffom Parling, ktorý beží na prehliadke, by mal mať kontrolu nad výrezom. Nevidím žiadnu oblasť, ktorá by definovala túto hru, ale v Európe sa vo všeobecnosti inklinuje k tomu, aby sa zvrtla na vzostupnú úroveň, ako aj obranu a kopanie. Rozprávanie ostrosti nie je dostatočne dobrá a ani Exeterov skrum, takže si myslím, že ten, kto v sobotu vyhrá, bude bojovať v semifinále, ale ja by som ich nevylúčil.Očakávam, že Saracens porazia Northampton a hlavne Opsy vedia poraziť obidve tieto strany, keďže ich úžasné víťazstvo 64-23 v Allianz Parku vo februári a víťazstvo minulého víkendu proti svätým ukázalo. Northampton bude bojovať v sobotu, pretože ich hra v posledných rokoch bola založená okolo bet 365 silného nosiča lopty a momentálne nemajú jeden. Keď oni mali Samu Manoa, použili tento štýl na veľký efekt, ale odkedy opustil klub, oni sa snažili prispôsobiť, a preto podpísanie Louis Picamoles pre budúcu sezónu. Spolu s touto veľa síl v Midfield pochádzal z moci behu Luthera Burrella, ale zdá sa, že je na tento víkend s otrasom spolu s Lee Dickson, Kieran Brookes a Dylan Hartley.Harry Mallinder je sľubným distribútorom a hrá dobre na Burrellovom mieste, ale nemá skúsenosti s Burrellom alebo obrannou komorou, ktorá bude kritická proti Saracens. Saracens majú najlepšiu šancu na anglickej strane. Súčasní lídri Premiershipu mali v roku 2013 v semifinále proti Toulonu a boli dobre porazení 24-12 a takmer sa museli vrátiť k výkresovej doske a vybudovať si hru pre Európu. V nasledujúcom roku sa vrátili s výpadom Clermont 46-6, aby dokázali, ako plne absolvovali lekcie na palube.Dozvedeli sa, že základy setov, kopanie a obrana sú zásadné, ale v tejto sezóne sa do týchto základov pridávajú viac vyťažených hier a hrávajú s reálnou sebadôverou. Owen Farrell a Alex Goode majú skvelú podobu.

Keď sa stlačí tlač, tak sa základy robia dobre a sily majú tendenciu určovať zápasy v európskej súťaži, ale budem fascinovaný, aby som zistil, či víťazi vôl v Exeter môžu pokračovať, aby ma dokázali zle.

zdroj: http://bonusz-online.com/wolfsberger-salzburg-22-7/