Ben Stokes cítil, že “celý svet prišiel na mňa” vo finále Twenty20

Všetci Angličania boli obvinení z toho, že Západná Indii nedokázali zotaviť 19 jazdcov potrebných v konečnom znení, aby získali trofej T20. Namiesto toho bol Carlosom Brathwaiteom štyri po sebe idúce šestky a potom bol mužom zápasu Marlon Samuelsom posmešený na bowling. “Neučíva sa,” povedal batsman.England Eoin Morgan sa opovážil o konečnú porážku T20: “Kriket môže byť krutá hra” Prečítajte si viac

Stokes v živote rozhovor s Daily Telegraphom, Povedal: “Myslel som si, že stavky bet365 som práve prehral svetový pohár. Nemohol som tomu uveriť. Nevedel som, čo mám robiť. Trvalo mi tak dlho, aby som sa vrátila späť na nohy. Nechcel som sa vrátiť späť. Je to ako keby celý svet prišiel na mňa. Neboli mi žiadne dobré veci, ktoré prechádzali mojou myšlienkou.Bolo to len úplná devastácia, “povedal.

” Približne 40 minút na konci hry som vedel, že sa s ním musím vyrovnať. Musel som sa vrátiť na pole, zbierať svoju medailu a počúvať všetky prejavy. Vedel som, že kamery budú všade nado mnou, aby som videl ako som. Zrejme som bol vykuchaný, ale nechcel som to ukázať. Chcel som udržať hlavu hore. Hoci jeho kapitán Eoin Morgan bol rýchlo ponúknuť svoju podporu, boli to nechutné následky tento týždeň, keď Stokesova matka Deborah, ktorá žije na Novom Zélande, zavolala na stavky live rozhlasovú show Hauraki, aby obhájila Jej syn po hostiteľoch kritizoval jeho výkon. Jej sťažnosť bola vysielaná naživo bez jej povolenia. Obaja hostitelia boli pozastavené.

Stokes si pripomenul rozpis. “Po prvých šiestich som si myslel” Bože, “ale ja som sa podporoval.Bol som v takejto situácii počas štyroch týždňov počas celého tréningu, takže nebol prípad, keď by som držal niečo späť a myslel si, že dúfam, že sa dostanem do bet365 stavky toho, pretože som vedel, že to urobím, “povedal. >

“Nebolo to, kým nepotrebovali jednu z troch, že som vedel, že hra je preč. Keď potrebovali sedem, stále som sa podporoval, aby sme sa dostali cez linku, ale jednoducho som nemohla. Bolo to úžasné biť. Len som nevykonal to, čo som chcel robiť. ”

read more: http://uni-ro.com/warriors-roger-tuivasa-sheck-prenasleduje-sydney-roosters-so-zlatym-pokusom/